Zakłady bukmacherskie w Polsce: ocena serwisów internetowych

Warto przeczytać

Na rynku hazardowym istnieją setki serwisów oferujących swoje usługi. W większości są to jednak firmy zagraniczne, które nie posiadają licencji na działalność w Polsce. Jednocześnie na terenie kraju legalnie mogą działać wyłącznie licencjonowane firmy które oferują zakłady bukmacherskie. Płacą tantiemy, podatki i szanują prawa graczy. Firmy zagraniczne nie mogą się z nimi równać w niezawodności. Ponadto gra u zagranicznych bukmacherów jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wielkości do 120 zakładów w ciągu dnia (art. 107 Kodeksu karnego skarbowego).

 

Oprócz innych niedogodności, korzystanie z usług zagranicznych zakładów bukmacherskich nich wiąże się z częstymi blokowaniami, a także problemami z wpłatami i wypłatami pieniędzy. Trudności te można obejść, korzystając z lusterek lub wypłacając wygrane w alternatywny sposób, ale z pewnością nie sprawia to, że gra w tych firmach jest legalna, wygodna i bezpieczna.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze bukmachera: wskazówki dla początkujących

Aby jak najlepiej wykorzystać grę u bukmachera, przy wyborze należy wziąć pod uwagę szereg parametrów, m.in.:

 • przyjazność interfejsu serwisu;

 • dostępność aplikacji mobilnych;

 • wybór wydarzeń w linii;

 • jakość meczów;

 • współczynniki i wielkość marży;

 • szybkość i wygoda wpłacania i wypłacania pieniędzy;

 • jakość usług wsparcia.

 

Aby nie studiować samodzielnie wszystkich dostępnych bukmacherów, możesz skorzystać z gotowych ocen. Doświadczeni specjaliści od zakładów sportowych recenzują w nich serwisy internetowe, wystawiają im oceny i na ich podstawie dokonują selekcji najlepszych serwisów.

Najlepsi legalni bukmacherzy: 7 najlepszych zakładów bukmacherskich

Aby uniknąć problemów i trudności, lepiej jest preferować polskie serwisy z koncesją państwową Ministerstwa Finansów. Legalni bukmacherzy to najlepszy wybór dla każdego. A ocena sporządzona przez ekspertów UA-Football pomoże Ci znaleźć dobry zakład. W kwietniu 2024 roku w top-7 najlepszych bukmacherów w Polsce znaleźli się:

 1. Fortuna

 2. STS

 3. Superbet

 4. Betclic

 5. Totalbet

 6. BetX

 7. LVbet

 

Firmy te posiadają koncesję Ministra Finansów i legalnie świadczą swoje usługi na terenie całego kraju. Ich Klientami mogą zostać wszyscy mieszkańcy Polski, którzy ukończyli 18 rok życia. Dotyczy to zarówno obywateli kraju, jak i cudzoziemców przebywających tu legalnie.

 

Firmy znajdujące się w rankingu najlepszych legalnych bukmacherzy oferują graczom szeroki wybór wydarzeń do obstawiania. Mają szeroką gamę obejmującą wiele dyscyplin sportowych, mecze wysokiej jakości, wygodne wpłaty i wypłaty. Aby uczynić grę bardziej interesującą, oferują nowicjuszom bonusy za rejestrację i pierwszy depozyt.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments