Torby papierowe z nadrukiem - rodzaje i zastosowanie

Torby papierowe z nadrukiem – rodzaje i zastosowanie

Aktulności

Dobre torby papierowe z nadrukiem – rodzaje i zastosowanie, to temat, który powinien zainteresować każdego, kto pragnie zadbać o środowisko naturalne i wykluczyć używanie torebek z tworzyw sztucznych.

Torby papierowe z nadrukiem są bardzo powszechnie wykorzystywane, jako gadżety firmowe. Służą one także do pakowania prezentów i zakupów. W obecnym czasie na rynku dostępne są torby papierowe o różnym przeznaczeniu. Można zamówić wyroby w wielu rozmiarach i kolorach, które są pokryte błyszczącym lub matowym laminatem. Ponadto, na torbach papierowych można także umieścić logo swojej firmy lub też dowolnie wybraną grafikę. Torby papierowe dzieli się na te:

  • wykonane z papieru makulaturowego,
  • torebki i torby ozdobne,
  • torby wykonane z brązowego papieru Kraft.

Najbardziej popularne są torby papierowe z nadrukiem z papieru makulaturowego, bowiem surowiec wykorzystywany do produkcji tych toreb pochodzi w 100% z recyklingu. Rozwiązanie w postaci wykorzystywania toreb z nadrukiem, wykonanych z papieru makulaturowego, ma coraz więcej zwolenników, ponieważ są to produkty ekologiczne i biodegradowalne, a także niewpływające na zanieczyszczenie środowiska naturalnego. Co ważne, ich estetyczny wygląd oraz doskonała jakość wykonania, sprawiają, iż tego rodzaju produkty często są wykorzystywane jako opakowania na kosmetyki naturalne i produkty żywnościowe. Torby z recyklingu z nadrukami pojawiają się także w wielu sieciach handlowych, które promują ekologiczny styl życia.

Torby papierowe z NADRUKIEM – rodzaje i zastosowanie

Inną grupą toreb papierowych z nadrukiem są te najbardziej powszechne, najtańsze i zarazem bardzo ekologiczne. Są to torby papierowe wykonane z odpowiedniej jakości surowców określanych wspólną nazwą Kraft. Naturalny, brązowy papier Kraft nie zawiera żadnych substancji wybielających ani też nie zostaje uszlachetniony poprzez obróbkę chemiczną, mającą na celu uzyskanie odpowiednich właściwości, głównie usztywnienia czy też nabłyszczenia. Torby papierowe Kraft z nadrukiem, wykonane z tego rodzaju tworzywa są, nie tylko bardzo wytrzymałe, ale także świetnie nadają się do pakowania produktów.

Dobrej jakości torby papierowe z nadrukiem

Ostatnią grupę toreb papierowych z nadrukiem stanowią te ozdobne i zaliczane do kategorii eleganckich i luksusowych. Są one tworzone na zamówienie dla firm produkcyjnych czy przedsiębiorstw, które pragną posiadać tego rodzaju gadżety reklamowe. Można zdecydować się na torby papierowe ozdobne, wykonane w sposób ekologiczny przy użyciu papieru Kraft, ale o zwiększonej gramaturze. Dużą popularnością cieszą się także torby papierowe ozdobne w zadruku offsetowym przy użyciu bardzo dobrej jakości farb wodnych, niezawierających żadnych składników mogących powodować zanieczyszczenie fauny i flory. Torby papierowe ozdobne są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Jeśli chcesz zamówić torby papierowe z nadrukiem, to godną polecenia firmą jest drukarnia Printhub.pl, która realizuje zamówienia na ekskluzywne torby papierowe z nadrukiem.

Doskonałej jakości torby papierowe z nadrukiem mają szerokie zastosowanie. Można je wykorzystać w celach reklamowych, jak również, jako estetyczne opakowania prezentowe.

Za pomoc w przygotowaniu artykułu dziękujemy Drukarnia Szczecin

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments