Sprzęt do obróbki metali Bomar – czym się wyróżnia?

Sprzęt do obróbki metali Bomar – czym się wyróżnia?

Warto przeczytać

Podczas obróbki metali nie ma miejsca na kompromisy. Wybierając narzędzia do zakładu lub warsztatu, należy postawić na sprawdzone rozwiązania, które zagwarantują wysoką wydajność podczas pracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Bomar prezentuje wachlarz profesjonalnych urządzeń i akcesoriów, które pozwolą na swobodną obróbkę stali, aluminium, miedzi, tworzyw sztucznych oraz innych materiałów.

Cięcie – szybkie i dokładne

Precyzyjne cięcie pakietów oraz elementów metalowych wymaga specjalistycznych narzędzi, które sprostają wymogom ciężkiej pracy. Sprzęt do obróbki metali Bomar to wybór pił tarczowych oraz taśmowych, które sprawdzą się zarówno w dużych halach produkcyjnych, jak i mniejszych zakładach.

Przecinarki taśmowe Bomar obejmują modele ręczne (grawitacyjne), półautomatyczne oraz w pełni automatyczne urządzenia, które samodzielnie wykonują zaprogramowany cykl pracy. Sklep oferuje również bimetaliczne brzeszczoty do pił taśmowych renomowanych firm, takich jak Lenox, Wikus, Bahco oraz Röntgen. W katalogu znajdują się również przecinarki tarczowe Bomar w wariantach półautomatycznych i automatycznych, a także urządzenia firmy Exactcut. Aby zapewnić sprawną obróbkę materiału, sklep prowadzi sprzedaż tarcz tnących, przeznaczonych do pracy z metalem lub drewnem. Zobacz więcej na: https://www.bomar-poland.com.pl/

Równo i gładko

Dobrze wyposażony zakład wymaga nie tylko urządzeń do cięcia, ale również narzędzi do wygładzania wykonanych elementów. Szlifierki taśmowe BSander to urządzenia stworzone do precyzyjnej obróbki powierzchni. Wysoka prędkość obrotu taśmy, niski poziom wibracji oraz znakomita kultura pracy sprawia, że szlifierki firmy BSander sprawdzą się w każdym miejscu. Podczas cięcia profili oraz rur nie można zapomnieć o szczotkownicach, które usuną zadziory z elementów różnej wielkości. Sklep Bomar dostarcza gratownic do obróbki większych części, jak i bardziej kompaktowych modeli, które sprawdzą się m.in. w zakładach ślusarskich.

Akcesoria wysokiej klasy

Wydajność linii produkcyjnej uzależniona jest od wysokiej klasy wyposażenia. Sklep Bomar oferuje szeroki wybór akcesoriów, takich jak dodatkowe układy chłodzące, pistolety do czyszczenia maszyn i zdalne systemy sterowania. Zastosowanie cyfrowego wyświetlacza kąta znacząco podniesie precyzje cięcia, podczas gdy odsysacz i transporter wiórów znacznie zwiększy komfort pracy. Aby zapewnić pełną satysfakcję naszych klientów, profesjonalna obsługa jest gotowa w każdej chwili udzielić fachowych porad, które pomogą w dostosowaniu urządzeń do konkretnych potrzeb.

Gwarancja najwyższej jakości

Narzędzia do obróbki metali Bomar to profesjonalne urządzenia, które staną na wysokości każdego zadania. Wysoka wydajność sprawia, że maszyny sprawdzą się zarówno w dużych zakładach produkcyjnych, jak i w niewielkich warsztatach. Oprócz pełnego asortymentu narzędzi oraz części, Bomar zapewnia również wsparcie techniczne dla swoich klientów. Możliwość leasingu, fachowy serwis oraz wymiana starych maszyn w ramach rozliczenia to jedynie kilka powodów, które sprawiają, że marka Bomar cieszy się znakomitą opinią na rynku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments