Sprawdzone atrakcje na wesele

Sprawdzone atrakcje na wesele

Warto przeczytać

Sposobów na uatrakcyjnienie uroczystości weselnej jest mnóstwo. Z tego też powodu ich wybór może przyprawiać Cię o ból głowy – tym bardziej, że od nich w dużej mierze zależeć będzie jakość zabawy i będzie to również swego rodzaju prezent dla gości w podziękowaniu za ich przybycie. Niektóre z pomysłów mogą być mniej lub bardziej udane. Warto więc poświęcić odrobinę czasu na znalezienie tych najbardziej oryginalnych. My chcielibyśmy przybliżyć tutaj trzy naszym zdaniem najbardziej sprawdzone pomysły. Poniżej kilka z nich.

1. Fotobudka lub bardziej oryginalna wersja, czyli Fotolustro

Fotobudka na wesele to wciąż jeden z lepszych pomysłów. Kto bowiem nie lubi uwieczniać zabawy na zdjęciach? Jeśli chciałabyś się bardziej wyróżnić, postaw na fotolustro – jest to najnowocześniejsza forma fotobudki z interaktywnymi animacjami, które poprowadzą gości przez sesje zdjęciowe.

Fotolustro prezentuje się niezwykle elegancko, tak więc spełni wymagania nawet najbardziej wymagających par młodych. Nierzadko zdobi je złota lub srebrna drewniana rama. W przeciwieństwie do zwykłej fotobudki można mu również przypisać funkcję ozdobną.

Urządzenie robi serię zdjęć, które są drukowane od ręki. Jedną kopię zdjęć goście weselni mogą wziąć ze sobą do domu, a drugą wkleić do księgi gości dla Państwa Młodych. Zdjęcia więc posłużą jako doskonała pamiątka na długie lata.

Projekt graficzny (szablon) zdjęć oferowany przez firmy świadczące usługi wynajmu fotolustra najczęściej dostosowany jest do motywu przewodniego wesela. Ponadto, dołączone gadżety fenomenalnie uatrakcyjniają oraz urozmaicają zdjęcia – to doskonała rozrywka bez względu na wiek, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Możliwości są duże – ograniczać może tylko wyobraźnia!

2. Księga gości – doskonała pamiątka dla młodych

Skoro wspomnieliśmy o fotobudce, to warto również wspomnieć o księdze gości… Zbieranie życzeń na weselu nie powinno ograniczać się jedynie do momentu ich składania przed kościołem. Fajnie, jeśli zostanie również po nich materialny ślad.

Księga gości to idealne rozwiązanie.Wystarczy zobaczyć w Internecie – takich albumów jest cała masa, od ręcznie zdobionych poprzez drukowane. Duży i piękny album rozłożony w widocznym miejscu z pewnością zachęci gości weselnych do wpisywania się do niego. Wpisy mogą zawierać życzenie, porady małżeńskie dla młodej pary, zabawne wierszyki, rysunki, sentencje i wiele innych.

Uzupełnienie każdego wpisu w księdze gości, zdjęciem zrobionym przez fotobudkę lub fotolustro uczyni go bardziej kompletnym i niezwykle cenną pamiątką z wesela.

3. Mobilny barman i drink bar

Świetnym pomysłem na nietuzinkową atrakcję weselną jest również mobilny barman. Goście mają niepowtarzalną okazję poznać koktajle i orzeźwiające lemoniady z różnych zakątków świata, a także techniki ich komponowania. Jeżeli więc macie odpowiednie możliwości budżetowe, to z pewnością warto – będzie to dobre show!

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że lista atrakcji weselnych nie kończy się w tym miejscu i jest jeszcze wiele innych wartych zastanowienia pozycji, natomiast chcieliśmy się skupić tylko i wyłącznie na pewniakach.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments