Skuteczne zabezpieczanie mebli i innych przedmiotów przy użyciu folii stretch

Skuteczne zabezpieczanie mebli i innych przedmiotów przy użyciu folii stretch

Warto przeczytać

Transport rzeczy to etap, podczas którego nasz dobytek jest najbardziej narażony na ewentualne uszkodzenia. Jak temu zapobiec? Nie potrzebujemy do tego nowoczesnych, kosztownych produktów. Wystarczy nam natomiast solidna i wytrzymała folia bąbelkowa.

Bezpieczna wysyłka przedmiotów

Sklepy oferujące swoje produkty przez internet muszą zaplanować skuteczny system pakowania przedmiotów. Ich opinia wśród klientów w końcu zależy od tego, czy zakupiony przez nich produkt dotrze do mety cało. Nie ma nic bardziej rozczarowującego niż długo oczekiwana przesyłka ze sklepu internetowego, która… okazuje się zniszczona, bo osoba pakująca nie zadbała o kwestie bezpieczeństwa. Bardzo prostym sposobem na to, żeby zapobiec takim nieprzyjemnym niespodziankom i jednocześnie zadbać o renomę przedsiębiorstwa, jest wykorzystanie folii bąbelkowej do pakowania. Producenci takich wyrobów proponują folię o bąbelkach różnej wielkości, toteż z powodzeniem można stosować je zarówno w niewielkich paczuszkach (np. do pakowania kosmetyków lub biżuterii), jak i do wypełniania dużych kartonów. Z folii korzystają też często osoby prywatne, które chcą wysłać delikatny przedmiot do bliskiej im osoby, lub sprzedają za pośrednictwem internetu niepotrzebne rzeczy.

Ciekawym rozwiązaniem jest folia bąbelkowa antystatyczna. Nie może ich zabraknąć w żadnym sklepie z elektroniką. Niektóre sprzęty charakteryzują się bardzo wysoką wrażliwością na prąd statyczny. Bez właściwego zabezpieczenia, już niewielki ładunek elektryczny może zniszczyć produkt. Specjalistyczna folia została zaprojektowana w taki sposób, że ewentualne wyładowania gromadzi na swojej powierzchni, przez co zawartość paczki pozostaje bezpieczna.

Przeprowadzki z folią bąbelkową pęcherzykową w rolce

Przenosiny są wymagające pod wieloma względami. Jednym z wyzwań jest takie zapakowanie przedmiotów, żeby nie zniszczyły się z podczas transportu. Z folią zadbamy o:

1. kruche przedmioty, takie jak ceramika i naczynia;
2. ozdoby;
3. sprzęt elektroniczny
i wiele innych.

Czasem już jedna warstwa folii może uchronić cenną pamiątkę przed zniszczeniem. Jeśli istnieje szansa, żeby zmniejszyć ryzyko ewentualnych kosztów związanych z przeprowadzką, warto z niej skorzystać. Folia sprawi, że zadbamy o bezpieczeństwo przedmiotów, które mają dla nas wartość sentymentalną. Równie dobrze ochroni też inne, kosztowne rzeczy.

Dzięki temu, że folia jest elastyczna i wytrzymała, można nią owinąć przedmiot o właściwie każdym kształcie. Ekonomiczne rolki pozwalają zakupić produkt w bardzo atrakcyjnej cenie. W ten sposób nie będziemy musieli oszczędzać folii i martwić się, że nie wystarczy jej do spakowania wszystkich naszych rzeczy.

Przeważnie firmy oferujące folię bąbelkową, proponują też swoim klientom kartony, taśmy pakowe i inne przydatne wyroby, dzięki którym w profesjonalny sposób zapakujemy nasze przedmioty.

Źródło: https://styrnet.pl/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments