Poznań - Twoje miejsce na konferencję

Poznań – Twoje miejsce na konferencję

Warto przeczytać

Jeśli poszukujesz miejsca na organizacje dużej konferencji lub małego, ale profesjonalnego szkolenia, przyjrzyj się ofercie hotelu w Poznaniu. Poznań to nie tylko piękne miasto z tradycjami, ale również miejsce, w którym doświadczenie spotyka się z najwyższą jakością.

Hotel Lechicka przygotował szeroko rozwiniętą ofertę biznesową dla najbardziej wymagających firm i ich pracowników. Miejsce to umożliwia kompleksową organizacje spotkania, któremu nie zabraknie oprawy składającego się z najlepszego sprzętu, pięknych widoków, pysznego jedzenia i ciekawych atrakcji. Jeśli chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym – postaw na Poznań.

Dlaczego Poznań to dobry wybór?

Dlaczego Poznań będzie dobrym miejscem na organizację konferencji? Spotkamy tu nie tylko popularne i przede wszystkim oryginalne rogale Marcińskie, ale również piękną architekturę, liczne możliwości zwiedzania, rozmaite festiwale i świetne miejsca na mapie gastronomicznej Polski. Miasto ma w swoim zanadrzu wiele zadbanych parków idealnych na piesze wędrówki. Dziesiątki historycznych budynków i budowli urozmaici czas spędzony w mieście, a Stary Browar zmieni postrzeganie galerii handlowych w Polsce. Dodatkowo, dojazd do Poznania jest bardzo dobrze zorganizowany – autostrada jest gwarancją szybkiego i wygodnego transportu z dowolnego miejsca w Polsce. Jeśli wybieracie komunikację miejską – liczba połączeń pociągów do Poznania również umożliwia bezpieczny i bezproblemowy dojazd. Warto pamiętać także o porcie lotniczym Poznań-Ławica, który udostępnia zwiedzenie miasta gościom nawet z najdalszych stron.

Sale konferencyjne w Hotelu Lechicka

Oferowane przez Hotel Lechicka możliwości biznesowe pozwolą profesjonalnie zaprezentować swoją firmę. Na miejscu znajdziemy cztery sale konferencyjne różnej wielkości, które można indywidualnie dopasować do wydarzenia i jego gości. W każdej z nich możliwe jest jedno z trzech ustawień krzeseł: podkowę, klasowe czy teatralne – w zależności od ilości zaproszonych osób. Każda sala wyposażona jest w klimatyzacje, płynny Internet, nowoczesny projektor oraz ekran i świetne nagłośnienie. Umożliwi to realizację wydarzeń na najwyższym poziomie, bez konieczności organizowania odpowiedniego sprzętu na własną rękę. Dodatkowym atutem miejsca jest poczucie przestronności – sale konferencyjne i szkoleniowe w tym hotelu oferują piękny, panoramiczny widok na Poznań. Wydarzenia odbywająca się w Hotelu Lechicka to nie tylko spora dawka edukacji, ale również doznania estetyczne.

Dodatkowe atuty szkoleń w Poznaniu

Sale konferencyjne w Poznaniu to nie tylko przestronne pomieszczenia, ale również kompleksowa obsługa wydarzeń na najwyższym poziomie. Restauracja Lechicka umożliwia organizację spotkań firmowych czy biznesowych dla grup w akompaniamencie najlepszych dań kuchni tradycyjnej w nowoczesnym wydaniu. Udostępnia także usługę cateringową pysznej przerwy kawowej dla uczestników szkoleń oraz lunche. W jednym miejscu można także zorganizować imprezę integracyjną czy wigilię pracowniczą w najlepszej cenie. Specjalna oferta pobytów grupowych hotelu ułatwia dostosowanie oferty do konkretnych potrzeb w dogodnym terminie. Pracownicy hotelu mogą także pomóc w organizacji interesujących wycieczek grupowych w czasie wolnym, aby lepiej poznać miasto oraz zapewnić sobie świetnie spędzony wieczór.

Zaskakujące dodatki w ofercie hotelu

Hotel Lechicka to coś więcej niż nowoczesne sale konferencyjne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, hotel postarał się o organizację doświadczeń wykraczających poza podstawowe normy przygotowywania szkoleń. W Poznaniu konferencje mogą zostać wzbogacone o pokazy sommelierów, profesjonalnych barmanów, jak i jednoczące pracowników firmy zabawy (karaoke, grupowy teleturniej czy dyskotekę), a także występy artystyczne dla większych grup, realizowane przez znane i lubiane postacie ze sceny kabaretowej czy muzycznej. Pozwoli to na stworzenie niezapomnianej atmosfery w jednym miejscu, bez konieczności przygotowywania skomplikowanych planów i wykonywania mnóstwa telefonów.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments