Pierwsze duże wyznania, czyli kilka słów o randkowaniu

Pierwsze duże wyznania, czyli kilka słów o randkowaniu

Poradnik

Randkowanie jest doskonałą okazją do tego, aby z sukcesem przekonać się co znaczy prawdziwy flirt oraz uwodzenie. To właśnie wówczas do głów oczarowanych sobą nawzajem osób przychodzą setki różnych myśli, ale każda ma jedno i to samo zabarwienie, mianowicie poszukują one rozwiązań, aby oczarować sobą oraz zdobyć tę drugą osobę, do której czujemy tak wielkie pożądanie, zauroczenie oraz chęć dalszego jeszcze głębszego i bliższego poznania.

Każdy z nas posiada w sobie niezwykle głębokie uczucie, a nawet szczerą chęć miłości, bliskości, zrozumienia ze strony drugiej osoby. Miłość rodziców i rodzeństwa jest największą miłością w naszym życiu, jednak w pewnym momencie każdy z nas czuje, iż potrzebuje kogoś więcej. Kogoś, z kim będzie mógł stworzyć trwały związek, aby w przyszłości cieszyć się razem z gromadki dorastających dzieci i żyć po prostu szczęśliwie. Flirt znudzi się nawet największym flirciarzom, którzy biegną nieustannie w pogoni za przygodą i przelotnym spotkaniem. Randkowanie jest bardzo ekscytujące oraz przynosi wiele bardzo pozytywnych emocji, jednak nie jest ono w życiu najważniejsze.

Sam flirt może i bawi, jest ciekawy, przynosi dozę ekscytujących wrażeń, jednak nie jest on na całe nasze życie. Randkowanie jest przecież tylko małym elementem całego życia towarzyskiego. Może być oczywiście jego największą częścią, jednak nie powinno trwać raczej przez całe nasze życie, które jest poszukiwaniem nowych rozwiązań, zdarzeń, nowych myśli i nowych osób. Flirt zaś, mimo że bawi i zadziwia jest tylko krótkotrwałym uniesieniem.

W dążeniu do prawdziwych uczuć i miłości

Randkowanie jest ciekawym elementem życia bardzo wielu osób poszukujących partnera lub partnerki na całe życie. Jednak co istotne, nie zawsze musi chodzić o poszukiwania kogoś do końca naszego życia. Czasem jednak flirt jest ważniejszy niż samo znalezienie kogoś odpowiedniego dla siebie. Randkowanie to szereg czynności, ale także wrażeń, dzięki którym wiele osób nabiera zarówno pewności siebie, jak i chęci do dalszego poznawania kogoś. Samo poznawanie jest niezwykle długim i wymagającym ogromnego zaangażowania procesem. Jeśli chcemy poznać kogoś dobrze, musimy być nastawieni na konieczność wielokrotnego przeżywania z kimś jego wzlotów oraz wszelkich upadków, których na drodze każdego człowieka jest przecież niezwykle dużo.

Przez to właśnie niektórzy ludzie wolą randkowanie i zwykły flirt niż pomaganie komuś w powstawaniu i dalszemu dążeniu do wyznaczonych życiowych, ambitnych celów. Wszystko to jest jednak kwestią osobistych wyborów oraz priorytetów, jakie stawiamy sobie każdego dnia na drodze naszego życia. Oczywiście wszyscy chcemy aby było ono jak najlepsze, jednak nie wszystko zależy oczywiście od nas samych. Czasem to los podejmuje najważniejsze decyzje w naszym życiu, a my jesteśmy jego pionkami, bezwładnie poruszanymi po całej, ogromnej powierzchni ziemi. Często jest to bardzo bolesne, jednak przynosi to także życiowe lekcje pokory oraz wiary, nadziei, a także miłości.

Więcej informacji
Więcej o technikach uwodzenia i flircie znajdziesz na stronie www.uwodzenie.org – blog o relacjach damsko-męskich.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments