Najlepszy track guide dla precyzyjnego rolnictwa

Najlepszy track guide dla precyzyjnego rolnictwa

Warto przeczytać

Zastosowanie nowych technologii w rolnictwie przyczyniło się do powstania oddzielnego sektora gospodarki rolnej. Coraz popularniejsze staje się bowiem rolnictwo precyzyjne, które stanowi pochodną wyżej wspomnianych. Opiera się ono na dokonywaniu pomiarów i dostosowaniu działań do wymogów danej uprawy. Pozwala to na precyzyjne wykonywanie zadań z dokładnością nawet do kilku centymetrów, co przekłada się na bardziej oszczędne zarządzanie gospodarstwem.

Na czym polega rolnictwo precyzyjne?

Rolnictwo precyzyjne, przy pomocy nowoczesnych urządzeń i programów, pozwala zastosować najlepsze rozwiązania dla każdego z uprawianych fragmentów ziemi. Dzieje się tak poprzez wykonywanie pomiarów, których celem jest określenie warunków glebowych i kontrolowanie każdej zmiany. W konsekwencji, zgromadzone w ten sposób dane, można odnieść do wyniku końcowego, jakim jest plon.

TRACK GUIDE 2 jako niezbędny element precyzyjnego rolnictwa

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, w precyzyjnym rolnictwie kluczową rolę odgrywają innowacyjne urządzenia i programy. Jednym z nich jest TRACK GUIDE 2 ISOBUS będący systemem nawigacji GPS. Dzięki jego zastosowaniu możliwe jest precyzyjne prowadzenie maszyny w różnych trybach, co zwiększa efektywność wykonywanych na roli prac. Urządzenie jest proste i intuicyjne w obsłudze. Pozwala na dokładne przeprowadzanie zabiegów agrotechnicznych, co przekłada się na większą urodzajność plonów. Dzięki jego funkcjom możliwe jest kierowanie maszynami w warunkach ograniczonej widoczności. TRACK GUIDE 2 ISOBUS komunikuje pojawianie się na polu przeszkód, co chroni maszynę przed ewentualnym uszkodzeniem. Za sprawą łatwego montażu, bez problemu można go przenieść na inne urządzenie.

Gdzie kupić system nawigacji TRACK GUIDE 2?

TRACK GUIDE 2 można kupić w sklepie ISOBUS.pl. Szeroka oferta w połączeniu z fachową obsługą, stanowią gwarancję udanych zakupów. W asortymencie ISOBUS.pl znajdziemy również nowoczesne aplikacje dla precyzyjnego rolnictwa, które sprawdzą się w wielu wariantach sprzętowych. Połączenie kilku rozwiązań technologicznych umożliwi nam zwiększenie efektywności i komfortu pracy, co w połączeniu z solidną konstrukcją stanowi trafioną inwestycję. Cena TRACK GUIDE 2 dostępna jest na stronie sklepu pod adresem isobus.pl. Znajdziemy tam również dodatkowe akcesoria w postaci czujników pozycji roboczej, kabli do terminala, osłon przeciwpyłowych czy akcesoriów montażowych dla drugiego ciągnika. Wszystkie produkty pozwolą nam skompletować zestaw, który usprawni naszą pracę i pozwoli na zwielokrotnienie zysków. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments