Najlepszy antywirus do zastosowań domowych

Najlepszy antywirus do zastosowań domowych

Internet

W sieci, na każdym kroku, czyha na nas cała masa niebezpieczeństw. Możemy trafić na zainfekowaną stronę www, odebrać wiadomość e-mail ze szkodliwą zawartością lub kliknąć w zakażony link na portalu społecznościowym. Antywirus ma zabezpieczać system komputera, chronić nasze pliki, nasze dane osobowe i prywatność. Ma zapobiegać pojawieniu się zagrożeń, wykrywać je, usuwać i neutralizować, by nie były w stanie wyrządzić nam szkód. Jednak złośliwe oprogramowania, nieustannie rosną w siłę i znajdują kolejne sposoby, aby pokonać, nawet najbardziej strzeżone zapory, a ataki zero-day, sprytnie wykorzystują nawet najmniejsze luki, by przedrzeć się do środka i napsocić. Dlatego, warto wybrać najlepszy program antywirusowy, który ochroni wykorzystując technologie i zabezpieczenia najnowszej generacji i najwyższej jakości. Jaki jest najlepszy antywirus do zastosowań domowych w 2019 roku? W jaki program warto zainwestować?

Najlepszy program antywirusowy dla PC – Bitdefender

Najlepszym programem antywirusowym do zastosowań domowych, jest system Bitdefender, który uzyskał najlepsze wyniki w testach i znalazł się na szczycie rankingu najskuteczniejszych programów ochronnych.

Program antywirusowy Bitdefender, wykorzystując najnowsze technologie, rozpoznaje i eliminuje, nawet najnowsze zagrożenia i złośliwe oprogramowania malware. Zapewnia kompleksową ochronę systemu, nie dając wirusom najmniejszych szans na pokonanie zaawansowanych zabezpieczeń. Bitdefender posiada wiele dodatkowych funkcji i doskonale sprawdza się do ochrony domowego komputera. Jakie zalety posiada najlepszy antywirus?

Zalety antywirusa Bitdefender

Przede wszystkim, antywirus Bitdefender działa kompleksowo – ostrzega przed zagrożeniem, chroni system, wykrywa szkodliwe oprogramowania i aplikacje oraz skutecznie je usuwa. Zajmuje się całym złośliwym oprogramowaniem malware, chroniąc m.in. przed ransomware, rootkitami, exoitami, spyware i adware.

Radzi sobie także ze szkodnikami zero-day, wykrywając niemal 100% zagrożeń, korzystając z mechanizmów analizy behawioralnej. Zero-day są największym sprawdzianem skuteczności antywirusów i nie każdy program, jest w stanie sprostać zagrożeniom tego typu. Bitdefender błyskawiczne aktualizuje bazy sygnatur i natychmiast reaguje nawet na najnowsze mutacje i zagrożenia.

Co najważniejsze, program antywirusowy działa w tle i nie wpływa na wydajność pracy komputera. Zapewnia ochronę haseł i bada stopień ich trudności, sprawdza strony internetowe i skutecznie blokuje fałszywe połączenia. Ponadto, posiada kontrolę rodzicielską, zaporę Firewall, skaner plików oraz sprawdza szczelność barier zabezpieczających.

Najlepszy antywirus dla PC do użytku domowego

W testach VAV-Test, program antywirusowy Bitdefender, nie ma sobie równych. Zaawansowany system gwarantuje kompleksową ochronę i wyróżnia się doskonałą skutecznością. To najlepszy wybór dla urządzenia Windows, macOS, Android i iOS. Program posiada niezawodne narzędzia, uniemożliwiające kradzież danych i blokuje wszelkie próby instalacji złośliwych programów, które atakują system. Bitdefender zawiera wszystkie najważniejsze funkcje służące do ochrony i zabezpiecza domowe urządzenia przed atakami z zewnątrz. Z nim możesz czuć się pewnie i bezpiecznie!

Artykuł powstał we współpracy z BitDefender.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments