najdroższe auto świata cena

Baza Wiedzy

Znaleziony temat: najdroższe auto świata cena

Najdroższe auto świata – jakie modele warto poznać?

Cena najdroższego auta świata może przyprawić o zawrót głowy. Jednak dla wielu miłośników motoryzacji to marzenie, które warto spełnić. Warto poznać modele, które biją rekordy cenowe na rynku i zastanowić się, co sprawia, że są tak wyjątkowe.

Na liście najdroższych samochodów świata znajdują się modele takich marek jak BMW, Toyota, Mercedes czy Volkswagen. Jednym z najdroższych aut na świecie jest Bugatti La Voiture Noire, którego cena wynosi aż 16,7 miliona euro. To limitowana edycja, która powstała z okazji 110-lecia marki. Samochód ten charakteryzuje się nie tylko wyjątkowym designem, ale również mocą 1500 KM.

Kolejnym modelem wartym uwagi jest Mercedes-Maybach Exelero, którego cena wynosi około 8 milionów dolarów. To samochód, który zyskał popularność dzięki teledyskom Quebonafide. Model ten charakteryzuje się nie tylko wyjątkowym designem, ale również mocą 700 KM.

Na liście najdroższych aut świata nie mogło zabraknąć również modeli związanych z Robertem Kubicą. Jednym z nich jest BMW M3 GTR, którego cena wynosi około 5 milionów dolarów. To samochód, którym Robert Kubica wygrał wyścig American Le Mans Series w 2001 roku.

Warto również zwrócić uwagę na modele takie jak Toyota 2000GT czy Volkswagen Beetle, które również znajdują się na liście najdroższych aut świata. To samochody, które charakteryzują się nie tylko wyjątkowym designem, ale również historią.

Podsumowując, najdroższe auta świata to modele, które wyróżniają się nie tylko ceną, ale również wyjątkowym designem, historią i mocą. Dla wielu miłośników motoryzacji to marzenie, które warto spełnić. Warto poznać modele, które biją rekordy cenowe na rynku i zastanowić się, co sprawia, że są tak wyjątkowe.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: najdroższe auto świata cena

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments