Montaż profilu JAZ

Montaż profilu JAZ

Promocja i Reklama

Profil JAZ jest przeznaczony do opraw wiszących, a dzięki okrągłej osłonce zapewnia dużą powierzchnię świecenia, co sprawdza się przy doświetlaniu wszelkich pomieszczeń. Produkt dostępny jest ze wszystkimi akcesoriami umożliwiającymi bezproblemowy montaż. Posiada specjalne zaczepy dla osłonki, a także niewielki zamek, dzięki któremu można wprowadzić do wnętrza różnorodne elementy.

Montaż profilu LED jest nieskomplikowany, wszystko można wykonać samodzielnie na podstawie dołączonej do produkty instrukcji, która krok po kroku prowadzi po kolejnych czynnościach. Prace montażowe nie wymagają żadnych skomplikowanych czynności ani specjalistycznych narzędzi.

Aby samodzielnie zamontować profil led JAZ, potrzebujemy jedynie wiertarki, za pomocą której wywiercimy w niej otwór do poprowadzenia zasilania. Potrzebna będzie również taśma LED, specjalna zawieszka, osłona oraz zaślepka. Kolejnym krokiem jest dokładne wklejenie do profilu taśmy LED oraz zamontowanie go za pomocą zawieszki i wybranego systemu podwieszeń. Wszystkie elementy montażowe są dedykowane temu profilowi, dzięki czemu można je bez problemu łączyć, tworząc funkcjonalną całość. Po zawieszeniu profilu w wybranym miejscu należy do taśmy LED podłączyć zasilanie o mocy 12 lub 24 V. Kolejnym krokiem jest założenie osłony oraz zaślepki.

Montaż profilu JAZ

Po zamontowaniu profil JAZ daje mocne, intensywne światło. Dzięki budowie i właściwościom przesłony, a także zredukowaniu do minimum udziału profilu aluminiowego, profil świetnie się prezentuje. Na suficie widoczne jest samo światło, niewidoczne jest natomiast jego źródło. Profile dostępne są w różnych długościach do wyboru. Można więc wybrać takie rozwiązanie, które będzie w stu procentach dopasowane do indywidualnych potrzeb. W razie jakichkolwiek problemów z montażem wystarczy skontaktować się ze sprzedawcą. Większość użytkowników montuje jednak profile samodzielnie. Wystarczy kilka minut, aby całość znalazła się na swoim miejscu i stała się funkcjonalnym i efektownym źródłem oświetlenia wnętrza.

Artykuł powstał przy współpracy z illuminations.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments