Magazyn samoobsługowy dla studenta – gdzie i jak wynająć?

Magazyn samoobsługowy dla studenta – gdzie i jak wynająć?

Warto przeczytać

Brak powierzchni do przechowania rzeczy osobistych oraz materiałów do nauki to problem, z którym boryka się wielu studentów. W takiej sytuacji z pomocą mogą przyjść magazyny samoobsługowe, których wynajem doskonale się sprawdza w różnych sytuacjach.

Gdzie wynająć magazyn samoobsługowy?

Usługa wynajmu magazynów samoobsługowych, czyli boksów mieszczących się w większych obiektach, dostępna jest dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wygoda i atrakcyjna cena to największe zalety, jakimi wyróżnia się samoobsługowy magazyn. Wrocław, Warszawa, Poznań, Szczecin oraz inne duże miasta to miejsca, gdzie w Polsce można korzystać z omawianej usługi. Jak podkreślają eksperci z Kangu Self Storage, takie rynki odznaczają się największym potencjałem, a tak się składa, że są to również ważne ośrodki akademickie.

Jak wynająć magazyn samoobsługowy?

Przy wynajmie magazynu samoobsługowego kluczowe znaczenie ma określenie indywidualnych preferencji. Na potrzeby studentów zwykle w zupełności wystarczające okazują się małe magazyny o powierzchni 1-2 m kw. Warto zwrócić uwagę na lokalizację magazynu, aby dojazd do niego nie był utrudniony. Łatwiej wówczas przywieźć tam rzeczy czy je stamtąd zabrać. W praktyce przydatne okazują się również dodatkowe opcje jak np. możliwość skorzystania z wózka koszowego czy paletowego. Kolejną kwestią jest okres najmu – firmy udostępniające magazyny samoobsługowe określają minimalny czas obowiązywania umowy. Może to być np. 7 dni. Sprawne korzystanie z magazynu samoobsługowego ułatwia też odpowiednie przygotowanie rzeczy, które będą w nim przechowywane. Znakomicie zdają tu egzamin kartony, które należy starannie oznakować.

Wynajem magazynu samoobsługowego – ile to kosztuje?

Usługa wynajmu magazynu samoobsługowego jest skrojona na miarę studenckiej kieszeni. Nie jest to duży wydatek. Średnia stawka za wynajęcie boku o powierzchni 1 m kw. wynosi 100 zł netto za miesiąc. Trochę drożej jest w Warszawie, gdzie trzeba zapłacić przeciętnie od 80 zł do 130 zł za 1 m kw.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments