Laserowa korekcja wzroku. Klinika okulistyczna Vita Med Głogów

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Większość Polaków ma problemy ze wzrokiem na skutek długich godzin spędzonych przed ekranem telewizora komputera, braku odpoczynku i stresu. Na szczęście, w obecnych czasach można skorzystać z nowoczesnych rozwiązań okulistyka, a w szczególności – operacji laserowej oczu. Dziś jest to najbardziej zaawansowana metoda eliminacji wad wzroku.

Laserowa korekcja wzroku jest modelowaniem rogówki za pomocą wiązki lasera. Podczas zabiegu możliwe jest spłaszczenie lub wybrzuszenie rogówki, a co za tym idzie modyfikacja mocy oka. Ta nowoczesna i niezwykle precyzyjna metoda mikrochirurgiczna pomaga korygować wady takie jak krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm. Całkowity czas zabiegu wynosi około 30 minut, sam zabieg laserowy – kilkanaście sekund. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, jednak u niektórych pacjentów może powodować lekki dyskomfort. Krótki i bezbolesny zabieg to najlepszy sposób na odzyskanie pełnego komfortu widzenia i uwolnienie się od okularów lub soczewek kontaktowych.

Jakie są efekty laserowej korekty wzroku

Efekty laserowej korekcji wzroku odczuwalne są prawie od razu. Już po zabiegu pacjenci zauważają niewielką, a po dwóch, trzech dniach całkowitą poprawę. Czas przyzwyczajania się oka wynosi zwykle do dwóch tygodni.  Jedynymi dolegliwościami, jakie występują w pierwszych dniach: nadwrażliwość na światło, uczucie obecności ciała obcego i niewielki ból głowy. Niektórzy ludzie odczuwają również swędzenie i łzawienie oczu. Takie objawy są normalnym zjawiskiem pozabiegowym.

Przeciwwskazania do wykonania laserowej korekcji wzroku

Przeciwwskazaniami do zabiegu laserowej korekcji wzroku, poza wiekiem, są także choroby oczu — np. zaćma, stożek rogówki, czy odwarstwienie siatkówki. Laserowej chirurgii oka nie zaleca się osobom cierpiącym na infekcje, stany zapalne oczu, choroby tkanki łącznej lub choroby reumatyczne, czy inne, np. cukrzyca. Zabiegu nie wykonuje się u kobiet w ciąży ani u osób ze wbudowanym rozrusznikiem serca.

Klinika okulistyczna Vita Med w Głogowie

Klinika Vita Med w Głogowie oferuje pacjentom profesjonalną opiekę okulistyczną na podstawie sprawdzonych, bezpiecznych standardów światowych.
Umów się na wizytę do kliniki okulistycznej Głogów: https://centralaserowe.pl/kliniki/klinika-okulistyczna-vita-med/

W klinice można wykonać następujące zabiegi:

– Chirurgia zaćmy
– Chirurgia laserowa
– Chirurgia wad Wzroku
– Implanty wewnątrzgałkowe
– Chirurgia siatkówki
– Laseroterapia

0 0 votes
Article Rating
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
WeronikaSroka
WeronikaSroka
6 miesięcy temu

Ten submit na temat zdrowia jest naprawdę inspirujący i na pewno będę wracał po więcej., Twoja analiza hobby jest naprawdę dogłębny i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Twoje spojrzenie na technologii jest naprawdę dogłębny i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Uwielbiam czytać Twoje posty na temat hobby i czekam na kolejne posty., Twoja pasja construct rozwoju osobistego naprawdę przebija się przez ten submit i zawsze polecam Twoją stronę..

OliwiaSowa
OliwiaSowa
6 miesięcy temu

Ten publish na temat edukacji jest naprawdę perswazyjny i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o rozwoju osobistego i zawsze polecam Twoją stronę., Zawsze szukałem więcej informacji o i ten publish dostarczył wiele potrzebnych informacji i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., To dogłębny omówienie nauki naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i czekam na kolejne posty., Jestem wdzięczny za Twoje informacyjny spojrzenie na rozwoju osobistego i na pewno podzielę się tym ze znajomymi..

CezaryMaj
CezaryMaj
5 miesięcy temu

Ten artykuł o rozwoju osobistego naprawdę otworzył mi oczy i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Twoja analiza zdrowia jest naprawdę pomocny i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Twoje spojrzenie na historii jest naprawdę informacyjny i czekam na kolejne posty., Zawsze doceniam, gdy mogę nauczyć się czegoś nowego o edukacji i czekam na kolejne posty., Jestem wdzięczny za Twoje perswazyjny spojrzenie na kultury i czekam na kolejne posty..

TadeuszJeleń
TadeuszJeleń
5 miesięcy temu

Ten submit na temat sztuki jest naprawdę fascynujący i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o podróży i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Twoje spojrzenie na historii jest naprawdę inspirujący i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Zawsze doceniam, gdy mogę nauczyć się czegoś nowego o edukacji i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Twoja pasja attain zdrowia naprawdę przebija się przez ten submit i na pewno podzielę się tym ze znajomymi..

StanisławBocian
StanisławBocian
5 miesięcy temu

Zawsze ceniłem nauki za ich perswazyjny charakter i zawsze polecam Twoją stronę., Dziękuję za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat zdrowia i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Zawsze szukałem więcej informacji o i ten put up dostarczył wiele użytecznych wskazówek i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Uwielbiam czytać Twoje posty na temat historii i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Jestem wdzięczny za Twoje pomocny spojrzenie na nauki i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły..

pompa mauser

Znaleziony temat: pompa mauser Poradnik: Jak naprawić pompę Mauser w samochodzie? Pompa w samochodzie jest jednym z kluczowych elementów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika.

Czytaj więcej »

karoseria buda auta krzyżówka

Gefundenes Thema: karoseria buda auta krzyżówka Poradnik: Jak zadbać o karoserię swojego samochodu? Karoseria jest jednym z najważniejszych elementów naszego samochodu. To ona chroni nas

Czytaj więcej »

Polecane wpisy

5
0
Would love your thoughts, please comment.x