Książki Remigiusza Mroza – co warto przeczytać?

Książki Remigiusza Mroza – co warto przeczytać?

Internet

Remigiusz Mróz to jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy, specjalizujący się w kryminałach, thrillerach prawniczych oraz powieściach science fiction. Chociaż z zawodu jest prawnikiem, jego pasją stało się pisanie. Czytelnicy uwielbiają go między innymi za oryginalnych bohaterów i ciągłe zwroty akcji. Nie bez powodu jest obecnie bardzo ceniony za swoją twórczość i porównywany do takich pisarzy jak Stieg Larsson.

Wciągająca fabuła, intrygi i niebanalni bohaterowie sprawiają, że nie można oderwać się od czytania książek Remigiusza Mroza. Dlatego warto zakupić ebook lub audiobook, który pozwoli nam cieszyć się wspaniałą literaturą w każdym miejscu.

Ten intrygujący pisarz wydaje nawet kilka książek w ciągu roku. Autor napisał już ponad 30 pozycji i wciąż pracuje nad tworzeniem nowych. Niewątpliwie każda z nich jest interesująca, jednak na którą z nich najpierw się zdecydować?

Kryminał z Wysp Owczych czyli „Enklawa”

Aby sprawdzić jak sprzedadzą się książki pod nieznanym nazwiskiem, Remigiusz Mróz wydał kilka powieści pod fikcyjnym pseudonimem artystycznym Ove Logmansbo. Jedną z nich jest „Enklawa”, czyli pierwsza część z trylogii kryminałów rozgrywających się na wyspach Morza Norweskiego. Na z pozoru spokojnych Wyspach Owczych w niewielkiej miejscowości w zagadkowy sposób znika nastolatka. Rozwiązanie sprawy przypada młodej policjantce, która wraz z weteranem wojennym musi stawić czoło nieufnej, lokalnej społeczności, która skrywa wiele tajemnic. Ta intrygująca powieść kryminalna ma wiele zaskakujących wątków i niezwykle wartką akcję. Z pewnością żaden czytelnik nie będzie się nudził i z przyjemnością oraz zaciekawieniem sięgnie po kolejne pozycje z tej serii.

„Ekspozycja”- mrożąca krew w żyłach historia

„Ekspozycja” to pierwszy tom serii książek o niedającym się podporządkować policjancie, który służąc w zakopiańskiej komendzie zdaje się drwić z wszelkich zasad i rozkazów. Nieokrzesany Wiktor Forst, z powodu swojego charakteru i lekceważącego podejścia do przełożonych nie ma zbyt wielu przyjaciół. Jednak czytelnikom z pewnością przypadnie do gustu jego specyficzny sposób bycia, przez który często wpada w tarapaty.

Policjant musi złapać sprawcę okrutnego i makabrycznego morderstwa, który zdaje się nie zostawić żadnego śladu. Mimo pozornej lekkości, kryminał pełen jest zagadek oraz mocnych i znakomitych scen!

„Kasacja”- niebanalna i z poczuciem humoru

Bestseller, którego nie mogło zabraknąć na liście książek Remigiusz Mroza, które z pewnością warto przeczytać. Prawniczy świat, który opisuje autor, pełen jest manipulacji i bezwzględnych intryg. Inteligentna i bezkompromisowa główna bohaterka- Joanna Chyłka, niejednokrotnie balansuje na granicy prawa aby rozwikłać kryminalne zagadki i odnieść sukces wygrywając każdą sprawę. Poczucie humoru prawniczki i jej specyficzne metody pracy sprawiły, że ma ona dużą ilość fanów. Książka doczekała się nawet ekranizacji w formie serialu.

„Remigiusz Mróz udowadnia, że w Polsce może powstać znakomity, trzymający w napięciu thriller prawniczy, którego nie powstydziłby się John Grisham„- tak o książce i autorze wypowiedział się Ryszard Ćwirlej.

„Nieodnaleziona”

„…najgłośniejszym krzykiem jest milczenie…”

Polski thriller psychologiczny, który do ostatnich chwil trzyma czytelnika w napięciu. Okazuje się, że przeszłość może skrywać wiele zdumiewających faktów. Autor wprowadza czytelnika w fascynujący świat pełen tajemnic i zagadek.

„Behawiorysta” – emocjonująca gra

„Potężna dawka emocji, nieustanne napięcie i fascynujący bohater! Behawiorysta to książka, której nie odłożycie do ostatniej strony!” -Tess Gerritsen

„Behawiorysta” to kolejna powieść Remigiusza Mroza, która trafnie opisuje skomplikowaną psychikę człowieka. Emocjonująca akcja rozpoczyna się w przedszkolu, które zostaje sterroryzowane przez niebezpiecznego zamachowca. Rozpoczyna się niebezpieczna gra między terrorystą a bezsilną policją!

Na sukces Remigiusza Mroza ma wpływ nie tylko jego talent, ale również ilość wydanych książek. Mimo ponad kilkunastu pozycji, każda książka napisana jest na bardzo wysokim poziomie i zachwyca miliony czytelników nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie!

Opracowanie: UpolujEbooka.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments