Kod promocyjny STS

Kod promocyjny STS

Warto przeczytać

Bukmacherka w obecnych czasach stała się niezwykle popularna. Nie da się ukryć, że zyskuje sobie coraz większe grono zwolenników. Nic więc dziwnego, że najlepsi bukmacherzy w Polsce, chcąc dbać o swoich klientów, oferują im zniżki, promocje, czy bonusy. Wszystko po to, by utrzymać zarówno dawnych graczy, jak i sukcesywnie zachęcić tych nowych. Jeden z największych bukmacherów w kraju – STS, przygotował naprawdę królewską ofertę.

Freebet na start

Promocje bukmacherskie stają się coraz ciekawsze. STS przygotował bonus, dzięki któremu na start dostaniemy freebet o wartości 25 złotych. To jednak dopiero początek. STS zyskujący miano tego, który chce zdobyć każdego gracza, oferuje kod, który należy podać podczas rejestracji. Bonus powitalny jest naprawdę godny podziwu. Najpierw jednak należy założyć konto:

 1. Wchodzimy na stronę STS, a następnie klikamy opcję zarejestruj się.
 2. Wypełniamy krótki formularz rejestracyjny, podając w nim swoje dane.
 3. Następnie w polu „kod promocyjny”- PEWNE25
 4. Zatwierdzamy, a dalej czekamy na maila weryfikacyjnego
 5. Jeśli weryfikacja przebiegnie poprawnie, możemy skorzystać z bonusu.

To wszystko co musimy zrobić, by cieszyć się kodem STS na darmowy zakład. Warto wiedzieć, że wielkość liter i sposób wpisywania nie ma kompletnie znaczenia. Bonus trafi i tak na nasze konto.

Bonus powitalny

STS i jego kod promocyjny, to nic innego jak sprawienie, żeby start w zakładach był komfortowy. Dlatego też wyciąga rękę do nowych graczy, oferując benefity, które mogą okazać się przydatne dla początkujących. Bonusy powitalne to pewne 1200 złotych na start. Dodatkowo, łączy się to z freebetem, co oznacza, że na sam start możemy dostać maksymalnie 1225 złotych. Wystarczy po rejestracji konta wpisać kod. Dlaczego powinniśmy pamiętać o kodzie i skorzystać z oferowanej promocji bukmacherskiej?

 • wpisując kod promocyjny STS, przy założeniu konta otrzymujemy na start 25 złotych, nie ma to znaczenia, w jakiej ilości depozyt wpłacimy.
 •  zasady otrzymania freebetu są przejrzyste, tak samo jak założenie konta na stronie.
 • bonusowy zakład otrzymany z kodu PEWNE25 łączy się z promocją- bonusem STS powitalnym w wysokości 1200 złotych.
 • warunki obrotu zakładu bez depozytu są jednymi z najbardziej godnych uwagi.

Jak skorzystać z promocji? Przewodnik krok po kroku

Korzyści płynących z wykorzystania tego typu promocji bukmacherskich jest wiele. Zobaczmy teraz krok po kroku, jak uzyskać dany bonus:

 • rejestracja konta – minimum formalności jakie musimy wypełnić. Całość ogranicza się do podania niezbędnych danych.
 • w polu „kod promocyjny” wpisujemy frazę PEWNE25, pamiętajmy, że jest to czynność, którą wykonujemy podczas rejestracji.
 • wymogiem koniecznym jest także dokonanie obrotu bonusem. Musimy puścić go w obieg trzy razy, przy czym liczą się do niego wyłącznie kupony, na których odnotowane jest zwycięstwo, z kursem, który nie jest mniejszy niż 1.91
 • kiedy warunki zostaną spełnione, a weryfikacja konta pomyślna, środki z konta bonusowego zostaną przelane na konto główne, czyli to depozytowe.

Czy freebet na pewno jest bez depozytu?

Na pewno nie raz, szukając najlepszych zakładów bukmacherskich, spotkaliśmy się z frazą „bez depozytu”. Jednak w praktyce okazywało się, że nie ma to potwierdzenia. Zasady promocji często są bowiem nie do końca przejrzyste. Jednak STS stawia sprawę bardzo jasno. Zasady tego typu promocji są wyjaśnione czytelnie i klarownie. Wspomniane zostało, że by uzyskać freebet, należy posłużyć się odpowiednim kodem promocyjnym STS – PEWNE25. Należy wpisać go podczas rejestracji. Następnie, w celu wypłaty środków, konieczny jest obrót, który będzie trzykrotnością kwoty darmowego zakładu. Liczą się jednak tylko kupony wygrane, na których kurs nie może być mniejszy niż 1.91. Co bardziej doświadczeni gracze wiedzą, że kurs ten nie jest wysoki. To wszystko co musimy wiedzieć o freebet, a także o zasadach jego uzyskania i korzystania z niego. Wszystko jest bardzo przejrzyste, a co najważniejsze szybkie do osiągnięcia. Jest to ptopozycja dla początkujących, którzy mogą sprawdzić jak działają zakłady, bez wkładu własnego.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments