Kilka słów o zaproszeniach ślubnych

Kilka słów o zaproszeniach ślubnych

Poradnik

Zaproszenie ślubne to przedsmak wesela. Warto wybrać przemyślany wzór, nawiązujący do wybranego motywu. Na rynku jest wiele wzorów oraz kolorów – od prostych, klasycznych aż po zaproszenia o konkretnych motywach takich jak bilety lotnicze. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na motyw przewodni – przedstawimy kilka propozycji.

O ślubnych zaproszeniach trzeba pomyśleć kilka miesięcy wcześniej. Szczególnie w sezonie wysokim (maj-wrzesień) na realizację zaproszeń w wielu firmach czeka się kilka tygodni. Ważne aby złożyć zamówienie odpowiednio wcześniej, aby były gotowe maksymalnie 3 miesiące przed ślubem. Im wcześniej rozdane są zaproszenia, tym większa szansa, że goście uzyskają urlop na ten najważniejszy dla nas dzień. Trzeba także pamiętać, że zgodnie z zasadą pisowni w języku polskim wszystkie nazwiska muszą zostać odmienione. Ponadto dobrze jest mieć kilka wykropkowanych zaproszeń, w razie gdyby ktoś z gości przypadkiem został pominięty, a lista gości jest dawno potwierdzona w drukarni lub zamówienie zostało zrealizowane.

Styl Boho

Jeśli lubisz styl rustykalny, żyjesz zgodnie z naturą a twoje przyjęcie będzie w kolorach ziemi – warto wybrać tego rodzaju zaproszenia. Bardzo modne w zeszłym sezonie, są to zaproszenia o motywie roślinnym, a dominującą barwą to brąz oraz butelkowa zieleń. Zaproszenia ze wstążką o naturalnym kolorze również idealnie sprawdzą się jako dodatek na przyjęciu w staropolskim stylu.

Styl Glamour

Jeśli marzyłaś o idealnym ślubie oraz weselu jak z bajki to styl glamour jest właśnie dla ciebie! Zaproszenie w tym stylu zazwyczaj jest w kolorze złota lub srebra, ewentualnie z dodatkiem brokatu. Czcionka jest prosta, ale elegancka a samo zaproszenie jest bogato zdobione, na przykład cyrkoniami lub satynową wstążką. Jeśli stawiasz na klasykę, a twój wystrój będzie pełen złota to warto wybrać tego typu zaproszenie.

Zaproszenie ze zdjęciem

Jeśli nie chcesz mieć takich zaproszeń jak wszyscy, wybierz model z własnym zdjęciem. Wspólna fotografia z wakacji lub sesji narzeczeńskiej nada romantyzmu oraz pokaże waszą silną miłość. Cena takiego zaproszenia nie odbiega od standardowego zaproszenia. Plusem jest to, że będzie oryginalne a przede wszystkim zapamiętane przez gości weselnych.

Klasyczne, proste zaproszenie

Jeśli kompletnie nie wiesz w jakim stylu wybrać zaproszenia oraz nadszedł moment rozdania ich gościom weselnych – zdecyduj się na proste zaproszenia jedno kartkowe. Prosta ale elegancka czcionka z ładną wstążką będzie zarówno wyglądać skromnie jak i elegancko.

Indywidualizm

Jeśli wiesz w jakim stylu chcesz zaproszenie, ale nigdzie nie możesz ich znaleźć – zdecyduj się na projekt indywidualny. Wiele firm oferuje taką usługę, za dodatkową opłatą. Mimo, że cena będzie wyższa twoje zaproszenie będzie niezapomniane oraz oryginalne. Jeśli chcesz zaproszenia w formie biletów lotniczych, z kalką lub kaligrafią – wiele firm chętnie zrealizuje twój pomysł. Ten rynek jest tak bardzo rozbudowany, że tylko nasza wyobraźnia może nas ograniczać.

Więcej informacji
Na stronie https://www.zaproszeniaslub.pl/ dostępnych jest więcej informacji o zaproszeniach ślubnych.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments