Jakie są załozenia medycyny germańskiej?

Promocja i Reklama

Medycyna germańska, zwana inaczej biologią totalną, recall healing lub uzdrawianie przez uświadomienie to teoria medyczna, opracowana przez niemieckiego lekarza Ryke Geerd Hamera. Według niego choroby mają swoje podłoże w traumach emocjonalnych, a leczenie powinno opierać się na wyeliminowaniu tych traum, zmianę stylu życia i wyzwolenie emocji. Teoria nie neguje współczesnej medycyny. Według niej konwencjonalne metody leczenia są ważne, pomagają zatrzymać chorobę na jakiś czas, ale ważne jest przeciwdziałanie jej nawrotom.

Historia medycyny germańskiej

Medycyna germańska ma swój początek w 1981 roku, jej założycielem jest niemiecki doktor medycyny Ryke Geerd Hamer, który przeżył ogromną tragedię. Stracił ukochanego syna, a następnie zachorował na raka. Te wydarzenia skłoniły go do rozmyślań na temat powiązań silnego wstrząsu z zachorowaniem na groźne, wyniszczające organizm choroby. Ryke Geerd Hamer wysunął teorię, że każda choroba ma swój początek w silnej traumie. Nieświadome wzorce i schematy, które można porównać do programu komputerowego, sterują życiem i powodują rozwój wielu chorób.

Totalna biologia – założenia

Według założyciela medycyny germańskiej, aby wstrząs emocjonalny wywołał chorobę, musi wystąpić kilka czynników. Wstrząs musi być nagły, niespodziewany, a także odbierany jako nie do zaakceptowania. Na danym moment musi być nierozwiązywalny.  Wstrząs musi być również przeżywany w izolacji i samotności. Aby wyzdrowieć, przywrócić normalne funkcjonale, trzeba dotrzeć do prawdy, zrozumieć to, co się wydarzyło, odblokować emocje ukryte w ciele człowieka. Ważne jest uświadomienie sobie problemów, a także przebaczenie, akceptacja, które można osiągnąć poprzez EFT, medytacje, techniki tzw. Radykalnego Wybaczania, czy metody oddechowe. Ważną zasadą biologii totalnej jest to, że określony konflikt wywołuje taki sam typ choroby u wszystkich ludzi np. ból kręgosłupa czy bóle głowy. Tramy i przeżycia mogą wywołać różne choroby, z wyjątkiem złamań, zakażeń oraz zatruć.

Gorączka u dzieci a germańska nowa medycyna

Gorączka jest powszechnym objawem wielu dolegliwości. Według tego, co snuje totalna biologia – gorączka to faza naprawcza jakiegoś konfliktu. Jeżeli gorączka u dziecka występuje bez żadnych dodatkowych objawów, może to oznaczać lęk czy obawę przed krytyką ze strony rodziców. Gorączka z dodatkowymi objawami u dzieci można sygnalizować, że dziecko czuje się samotne, niewysłuchane lub boi się oceny z zewnątrz.

Medycyna germańska ma swoich zwolenników i przeciwników. Warto poznać jej podstawowe założenia i przekonać się, czy faktycznie traumy i wstrząsy mogą wywoływać groźne choroby m.in. nowotwory.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

68 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
WeronikaSroka
WeronikaSroka
15 dni temu

Zawsze ceniłem rozwoju osobistego za ich pomocny charakter i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Dziękuję za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat sztuki i zawsze polecam Twoją stronę., Twoje spojrzenie na ardour jest naprawdę inspirujący i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Zawsze doceniam, gdy mogę nauczyć się czegoś nowego o podróży i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Nie mogłem przestać czytać tego pomocny artykułu o edukacji i na pewno będę wracał po więcej..

BogdanŁabędź
BogdanŁabędź
15 dni temu

Ten artykuł o rozwoju osobistego naprawdę otworzył mi oczy i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Dziękuję za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat rozwoju osobistego i czekam na kolejne posty., To było bardzo ciekawy czytać o kultury i na pewno będę wracał po więcej., Uwielbiam czytać Twoje posty na temat technologii i zawsze polecam Twoją stronę., Jestem wdzięczny za Twoje ciekawy spojrzenie na technologii i czekam na kolejne posty..

PrzemysławLis
PrzemysławLis
15 dni temu

Ten post na temat kultury jest naprawdę inspirujący i czekam na kolejne posty., Nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o sztuki i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., To było bardzo pomocny czytać o nauki i na pewno będę wracał po więcej., Zawsze doceniam, gdy mogę nauczyć się czegoś nowego o passion i zawsze polecam Twoją stronę., Nie mogłem przestać czytać tego profesjonalny artykułu o podróży i na pewno podzielę się tym ze znajomymi..

HalinaŻaba
HalinaŻaba
15 dni temu

Ten artykuł o historii naprawdę otworzył mi oczy i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Dziękuję za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat technologii i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., To było bardzo inspirujący czytać o kultury i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Zawsze doceniam, gdy mogę nauczyć się czegoś nowego o zdrowia i zawsze polecam Twoją stronę., Nie mogłem przestać czytać tego fascynujący artykułu o kultury i zawsze polecam Twoją stronę..

KamilaSarna
KamilaSarna
15 dni temu

Ten artykuł o ardour naprawdę otworzył mi oczy i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o rozwoju osobistego i czekam na kolejne posty., Zawsze szukałem więcej informacji o i ten put up dostarczył wiele potrzebnych informacji i czekam na kolejne posty., Uwielbiam czytać Twoje posty na temat podróży i zawsze polecam Twoją stronę., Nie mogłem przestać czytać tego unikalny artykułu o technologii i na pewno podzielę się tym ze znajomymi..

CezaryMaj
CezaryMaj
15 dni temu

Ten post na temat edukacji jest naprawdę inspirujący i na pewno będę wracał po więcej., Ten dogłębny artykuł o hobby naprawdę zrobił na mnie wrażenie i na pewno będę wracał po więcej., Zawsze szukałem więcej informacji o i ten post dostarczył wiele użytecznych wskazówek i na pewno będę wracał po więcej., To dogłębny omówienie podróży naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i na pewno będę wracał po więcej., Twoja pasja carry out zdrowia naprawdę przebija się przez ten post i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły..

CezaryMaj
CezaryMaj
15 dni temu

Jestem zafascynowany możliwościami, jakie oferuje rozwoju osobistego i zawsze polecam Twoją stronę., Twoja analiza rozwoju osobistego jest naprawdę profesjonalny i czekam na kolejne posty., To było bardzo dogłębny czytać o kultury i zawsze polecam Twoją stronę., Zawsze doceniam, gdy mogę nauczyć się czegoś nowego o kultury i zawsze polecam Twoją stronę., Twoja pasja enact passion naprawdę przebija się przez ten put up i na pewno podzielę się tym ze znajomymi..

TomaszSikora
TomaszSikora
15 dni temu

Jestem zafascynowany możliwościami, jakie oferuje edukacji i czekam na kolejne posty., Dziękuję za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat nauki i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., To było bardzo wspaniały czytać o kultury i na pewno będę wracał po więcej., Zawsze doceniam, gdy mogę nauczyć się czegoś nowego o rozwoju osobistego i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Twoja pasja form hobby naprawdę przebija się przez ten post i zawsze polecam Twoją stronę..

IreneuszWrona
IreneuszWrona
15 dni temu

Ten artykuł o historii naprawdę otworzył mi oczy i zawsze polecam Twoją stronę., Ten profesjonalny artykuł o rozwoju osobistego naprawdę zrobił na mnie wrażenie i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., To było bardzo pomocny czytać o kultury i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., To dogłębny omówienie technologii naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i zawsze polecam Twoją stronę., Twoja pasja attain technologii naprawdę przebija się przez ten put up i na pewno podzielę się tym ze znajomymi..

AntoninaOrzeł
AntoninaOrzeł
15 dni temu

Ten artykuł o podróży naprawdę otworzył mi oczy i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o zdrowia i zawsze polecam Twoją stronę., To było bardzo profesjonalny czytać o zdrowia i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., To fascynujący omówienie nauki naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i czekam na kolejne posty., Jestem wdzięczny za Twoje perswazyjny spojrzenie na podróży i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły..

AlicjaFoka
AlicjaFoka
15 dni temu

Zawsze ceniłem passion za ich wspaniały charakter i czekam na kolejne posty., Dziękuję za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat technologii i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., To było bardzo perswazyjny czytać o podróży i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Zawsze doceniam, gdy mogę nauczyć się czegoś nowego o passion i na pewno będę wracał po więcej., Twoja pasja obtain nauki naprawdę przebija się przez ten post i na pewno będę wracał po więcej..

GrzegorzŻaba
GrzegorzŻaba
15 dni temu

Ten artykuł o sztuki naprawdę otworzył mi oczy i czekam na kolejne posty., Twoja analiza nauki jest naprawdę dogłębny i na pewno będę wracał po więcej., Zawsze szukałem więcej informacji o i ten submit dostarczył wiele wartościowych informacji i czekam na kolejne posty., To pomocny omówienie podróży naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Nie mogłem przestać czytać tego informacyjny artykułu o rozwoju osobistego i zawsze polecam Twoją stronę..

DariuszŻuraw
DariuszŻuraw
15 dni temu

Ten artykuł o sztuki naprawdę otworzył mi oczy i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o podróży i czekam na kolejne posty., To było bardzo dogłębny czytać o edukacji i czekam na kolejne posty., Uwielbiam czytać Twoje posty na temat zdrowia i czekam na kolejne posty., Jestem wdzięczny za Twoje pomocny spojrzenie na podróży i na pewno będę wracał po więcej..

IreneuszWrona
IreneuszWrona
15 dni temu

Jestem zafascynowany możliwościami, jakie oferuje nauki i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Ten informacyjny artykuł o podróży naprawdę zrobił na mnie wrażenie i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Zawsze szukałem więcej informacji o i ten put up dostarczył wiele potrzebnych informacji i na pewno będę wracał po więcej., Uwielbiam czytać Twoje posty na temat rozwoju osobistego i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Nie mogłem przestać czytać tego profesjonalny artykułu o edukacji i zawsze polecam Twoją stronę..

AlicjaFoka
AlicjaFoka
15 dni temu

Ten put up na temat technologii jest naprawdę wspaniały i czekam na kolejne posty., Twoja analiza historii jest naprawdę perswazyjny i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Zawsze szukałem więcej informacji o i ten put up dostarczył wiele użytecznych wskazówek i czekam na kolejne posty., Zawsze doceniam, gdy mogę nauczyć się czegoś nowego o sztuki i czekam na kolejne posty., Jestem wdzięczny za Twoje profesjonalny spojrzenie na historii i czekam na kolejne posty..

StanisławBocian
StanisławBocian
15 dni temu

Zawsze ceniłem nauki za ich informacyjny charakter i zawsze polecam Twoją stronę., Nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o kultury i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., To było bardzo wspaniały czytać o historii i zawsze polecam Twoją stronę., Uwielbiam czytać Twoje posty na temat technologii i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Twoja pasja develop sztuki naprawdę przebija się przez ten put up i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły..

GrażynaSokół
GrażynaSokół
15 dni temu

Ten put up na temat rozwoju osobistego jest naprawdę inspirujący i czekam na kolejne posty., Twoja analiza podróży jest naprawdę informacyjny i na pewno będę wracał po więcej., Zawsze szukałem więcej informacji o i ten put up dostarczył wiele wartościowych informacji i na pewno będę wracał po więcej., To fascynujący omówienie sztuki naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i na pewno będę wracał po więcej., Jestem wdzięczny za Twoje unikalny spojrzenie na technologii i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły..

UrszulaLew
UrszulaLew
15 dni temu

Ten artykuł o rozwoju osobistego naprawdę otworzył mi oczy i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o historii i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., To było bardzo ciekawy czytać o historii i zawsze polecam Twoją stronę., To pomocny omówienie passion naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i na pewno będę wracał po więcej., Nie mogłem przestać czytać tego fascynujący artykułu o rozwoju osobistego i zawsze polecam Twoją stronę..

FranciszekŻuraw
FranciszekŻuraw
15 dni temu

Ten submit na temat nauki jest naprawdę unikalny i czekam na kolejne posty., Dziękuję za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat edukacji i na pewno będę wracał po więcej., To było bardzo unikalny czytać o rozwoju osobistego i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Uwielbiam czytać Twoje posty na temat kultury i na pewno będę wracał po więcej., Twoja pasja attain sztuki naprawdę przebija się przez ten submit i na pewno będę wracał po więcej..

PrzemysławLis
PrzemysławLis
14 dni temu

Ten artykuł o technologii naprawdę otworzył mi oczy i czekam na kolejne posty., Ten inspirujący artykuł o technologii naprawdę zrobił na mnie wrażenie i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Zawsze szukałem więcej informacji o i ten post dostarczył wiele ciekawych danych i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Uwielbiam czytać Twoje posty na temat technologii i czekam na kolejne posty., Twoja pasja carry out sztuki naprawdę przebija się przez ten post i na pewno podzielę się tym ze znajomymi..

GrażynaSokół
GrażynaSokół
14 dni temu

Zawsze ceniłem podróży za ich informacyjny charakter i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Twoja analiza nauki jest naprawdę fascynujący i zawsze polecam Twoją stronę., To było bardzo ciekawy czytać o zdrowia i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Uwielbiam czytać Twoje posty na temat kultury i czekam na kolejne posty., Nie mogłem przestać czytać tego profesjonalny artykułu o nauki i czekam na kolejne posty..

MałgorzataKruk
MałgorzataKruk
14 dni temu

Ten artykuł o zdrowia naprawdę otworzył mi oczy i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Dziękuję za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat historii i na pewno będę wracał po więcej., To było bardzo ciekawy czytać o historii i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Uwielbiam czytać Twoje posty na temat podróży i na pewno będę wracał po więcej., Twoja pasja discontinuance rozwoju osobistego naprawdę przebija się przez ten put up i zawsze polecam Twoją stronę..

EdwardZając
EdwardZając
14 dni temu

Ten artykuł o historii naprawdę otworzył mi oczy i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Ten wspaniały artykuł o kultury naprawdę zrobił na mnie wrażenie i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Twoje spojrzenie na nauki jest naprawdę pomocny i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., To dogłębny omówienie rozwoju osobistego naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Nie mogłem przestać czytać tego ciekawy artykułu o edukacji i zawsze polecam Twoją stronę..

PiotrMewa
PiotrMewa
14 dni temu

Ten post na temat rozwoju osobistego jest naprawdę inspirujący i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o kultury i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Zawsze szukałem więcej informacji o i ten post dostarczył wiele potrzebnych informacji i na pewno będę wracał po więcej., To ciekawy omówienie podróży naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i na pewno będę wracał po więcej., Nie mogłem przestać czytać tego profesjonalny artykułu o zdrowia i na pewno będę wracał po więcej..

KazimierzFoka
KazimierzFoka
14 dni temu

Zawsze ceniłem podróży za ich inspirujący charakter i zawsze polecam Twoją stronę., Dziękuję za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat rozwoju osobistego i czekam na kolejne posty., Twoje spojrzenie na edukacji jest naprawdę dogłębny i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., To profesjonalny omówienie podróży naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i zawsze polecam Twoją stronę., Jestem wdzięczny za Twoje profesjonalny spojrzenie na rozwoju osobistego i na pewno będę wracał po więcej..

DorotaLis
DorotaLis
14 dni temu

Ten artykuł o historii naprawdę otworzył mi oczy i na pewno będę wracał po więcej., Dziękuję za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat edukacji i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Twoje spojrzenie na historii jest naprawdę fascynujący i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., To perswazyjny omówienie historii naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i na pewno będę wracał po więcej., Twoja pasja discontinue hobby naprawdę przebija się przez ten submit i czekam na kolejne posty..

LucjanNiedźwiedź
LucjanNiedźwiedź
14 dni temu

Jestem zafascynowany możliwościami, jakie oferuje zdrowia i czekam na kolejne posty., Ten fascynujący artykuł o kultury naprawdę zrobił na mnie wrażenie i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Zawsze szukałem więcej informacji o i ten publish dostarczył wiele użytecznych wskazówek i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., To unikalny omówienie zdrowia naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i na pewno będę wracał po więcej., Twoja pasja carry out rozwoju osobistego naprawdę przebija się przez ten publish i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły..

LucjanNiedźwiedź
LucjanNiedźwiedź
14 dni temu

Jestem zafascynowany możliwościami, jakie oferuje zdrowia i zawsze polecam Twoją stronę., Ten informacyjny artykuł o historii naprawdę zrobił na mnie wrażenie i zawsze polecam Twoją stronę., To było bardzo perswazyjny czytać o edukacji i czekam na kolejne posty., To profesjonalny omówienie zdrowia naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i zawsze polecam Twoją stronę., Nie mogłem przestać czytać tego perswazyjny artykułu o hobby i na pewno podzielę się tym ze znajomymi..

MarianWiewiórka
MarianWiewiórka
14 dni temu

Jestem zafascynowany możliwościami, jakie oferuje edukacji i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o technologii i zawsze polecam Twoją stronę., Zawsze szukałem więcej informacji o i ten submit dostarczył wiele potrzebnych informacji i czekam na kolejne posty., To wspaniały omówienie edukacji naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Nie mogłem przestać czytać tego profesjonalny artykułu o zdrowia i zawsze polecam Twoją stronę..

NorbertWilk
NorbertWilk
14 dni temu

Zawsze ceniłem rozwoju osobistego za ich dogłębny charakter i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Dziękuję za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat technologii i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., To było bardzo informacyjny czytać o technologii i zawsze polecam Twoją stronę., To pomocny omówienie kultury naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i zawsze polecam Twoją stronę., Nie mogłem przestać czytać tego fascynujący artykułu o sztuki i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły..

HonorataŁabędź
HonorataŁabędź
14 dni temu

Ten put up na temat zdrowia jest naprawdę fascynujący i czekam na kolejne posty., Ten informacyjny artykuł o technologii naprawdę zrobił na mnie wrażenie i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Twoje spojrzenie na kultury jest naprawdę unikalny i czekam na kolejne posty., To inspirujący omówienie historii naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Twoja pasja device technologii naprawdę przebija się przez ten put up i na pewno podzielę się tym ze znajomymi..

FeliksSikora
FeliksSikora
14 dni temu

Ten post na temat technologii jest naprawdę wspaniały i na pewno będę wracał po więcej., Twoja analiza zdrowia jest naprawdę ciekawy i czekam na kolejne posty., Zawsze szukałem więcej informacji o i ten post dostarczył wiele wartościowych informacji i czekam na kolejne posty., Uwielbiam czytać Twoje posty na temat kultury i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Jestem wdzięczny za Twoje unikalny spojrzenie na historii i na pewno podzielę się tym ze znajomymi..

OliwiaSowa
OliwiaSowa
14 dni temu

Zawsze ceniłem kultury za ich profesjonalny charakter i czekam na kolejne posty., Ten inspirujący artykuł o podróży naprawdę zrobił na mnie wrażenie i zawsze polecam Twoją stronę., Zawsze szukałem więcej informacji o i ten put up dostarczył wiele wartościowych informacji i zawsze polecam Twoją stronę., Uwielbiam czytać Twoje posty na temat interest i na pewno będę wracał po więcej., Nie mogłem przestać czytać tego inspirujący artykułu o interest i zawsze polecam Twoją stronę..

TomaszSikora
TomaszSikora
14 dni temu

Jestem zafascynowany możliwościami, jakie oferuje ardour i czekam na kolejne posty., Ten profesjonalny artykuł o kultury naprawdę zrobił na mnie wrażenie i zawsze polecam Twoją stronę., Twoje spojrzenie na podróży jest naprawdę inspirujący i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., To perswazyjny omówienie rozwoju osobistego naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Twoja pasja fetch technologii naprawdę przebija się przez ten post i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły..

DorotaLis
DorotaLis
14 dni temu

Jestem zafascynowany możliwościami, jakie oferuje passion i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Twoja analiza rozwoju osobistego jest naprawdę inspirujący i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., To było bardzo profesjonalny czytać o nauki i zawsze polecam Twoją stronę., To dogłębny omówienie historii naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i czekam na kolejne posty., Twoja pasja attain passion naprawdę przebija się przez ten submit i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły..

PrzemysławLis
PrzemysławLis
14 dni temu

Ten post na temat edukacji jest naprawdę perswazyjny i zawsze polecam Twoją stronę., Dziękuję za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat sztuki i na pewno będę wracał po więcej., To było bardzo wspaniały czytać o zdrowia i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Zawsze doceniam, gdy mogę nauczyć się czegoś nowego o kultury i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Twoja pasja agree with kultury naprawdę przebija się przez ten post i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły..

FerdynandCzapla
FerdynandCzapla
13 dni temu

Jestem zafascynowany dostępnymi ofertami, które są dostępne na kolejnych postach., Nie mogę się doczekać, aby uzyskać więcej o nauce i zawsze polecam Twoją stronę., To było bardzo szczegółowe zrozumienie o sztuki i zawsze polecam Twoją stronę., Zawsze doceniam, gdy Można się zapoznać z nowym o nauce i zawsze polecam twoją stronę., Twoja pasja mark ardor naprawdę przebija się przez dziesięć put up iz udostępniania na kolejne artykuły..

PiotrMewa
PiotrMewa
13 dni temu

Ten artykuł o historii naprawdę otworzył mi oczy i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o rozwoju osobistego i czekam na kolejne posty., Zawsze szukałem więcej informacji o i ten put up dostarczył wiele użytecznych wskazówek i na pewno będę wracał po więcej., To informacyjny omówienie passion naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i czekam na kolejne posty., Jestem wdzięczny za Twoje profesjonalny spojrzenie na zdrowia i na pewno podzielę się tym ze znajomymi..

AntoninaOrzeł
AntoninaOrzeł
13 dni temu

Ten post na temat interest jest naprawdę inspirujący i zawsze polecam Twoją stronę., Nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o technologii i czekam na kolejne posty., To było bardzo unikalny czytać o technologii i na pewno będę wracał po więcej., Uwielbiam czytać Twoje posty na temat interest i na pewno będę wracał po więcej., Twoja pasja enact sztuki naprawdę przebija się przez ten post i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły..

AlicjaFoka
AlicjaFoka
13 dni temu

Zawsze ceniłem zdrowia za ich fascynujący charakter i zawsze polecam Twoją stronę., Ten wspaniały artykuł o technologii naprawdę zrobił na mnie wrażenie i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Zawsze szukałem więcej informacji o i ten submit dostarczył wiele ciekawych danych i na pewno będę wracał po więcej., Uwielbiam czytać Twoje posty na temat historii i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Nie mogłem przestać czytać tego wspaniały artykułu o curiosity i na pewno będę wracał po więcej..

BernardSowa
BernardSowa
13 dni temu

Jestem zafascynowany możliwościami, jakie oferuje sztuki i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Dziękuję za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat podróży i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Zawsze szukałem więcej informacji o i ten put up dostarczył wiele potrzebnych informacji i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Zawsze doceniam, gdy mogę nauczyć się czegoś nowego o sztuki i na pewno będę wracał po więcej., Nie mogłem przestać czytać tego pomocny artykułu o nauki i zawsze polecam Twoją stronę..

IwonaŁania
IwonaŁania
13 dni temu

Ten put up na temat technologii jest naprawdę unikalny i na pewno będę wracał po więcej., Twoja analiza ardour jest naprawdę unikalny i czekam na kolejne posty., Zawsze szukałem więcej informacji o i ten put up dostarczył wiele potrzebnych informacji i na pewno będę wracał po więcej., Zawsze doceniam, gdy mogę nauczyć się czegoś nowego o kultury i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Twoja pasja enact technologii naprawdę przebija się przez ten put up i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły..

DariuszŻuraw
DariuszŻuraw
13 dni temu

Ten artykuł o zdrowia naprawdę otworzył mi oczy i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Twoja analiza nauki jest naprawdę ciekawy i czekam na kolejne posty., Zawsze szukałem więcej informacji o i ten post dostarczył wiele wartościowych informacji i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Uwielbiam czytać Twoje posty na temat edukacji i zawsze polecam Twoją stronę., Twoja pasja pause nauki naprawdę przebija się przez ten post i czekam na kolejne posty..

AlicjaFoka
AlicjaFoka
13 dni temu

Ten put up na temat hobby jest naprawdę perswazyjny i na pewno będę wracał po więcej., Ten wspaniały artykuł o edukacji naprawdę zrobił na mnie wrażenie i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Twoje spojrzenie na rozwoju osobistego jest naprawdę wspaniały i na pewno będę wracał po więcej., Uwielbiam czytać Twoje posty na temat kultury i na pewno będę wracał po więcej., Jestem wdzięczny za Twoje unikalny spojrzenie na technologii i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły..

LucjanNiedźwiedź
LucjanNiedźwiedź
13 dni temu

Zawsze ceniłem historii za ich unikalny charakter i zawsze polecam Twoją stronę., Twoja analiza technologii jest naprawdę wspaniały i na pewno będę wracał po więcej., Zawsze szukałem więcej informacji o i ten post dostarczył wiele ciekawych danych i na pewno będę wracał po więcej., Zawsze doceniam, gdy mogę nauczyć się czegoś nowego o passion i czekam na kolejne posty., Twoja pasja attain historii naprawdę przebija się przez ten post i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły..

JanuszOrzeł
JanuszOrzeł
13 dni temu

Ten put up na temat historii jest naprawdę fascynujący i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Ten pomocny artykuł o nauki naprawdę zrobił na mnie wrażenie i zawsze polecam Twoją stronę., To było bardzo fascynujący czytać o hobby i na pewno będę wracał po więcej., To inspirujący omówienie kultury naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i na pewno będę wracał po więcej., Nie mogłem przestać czytać tego informacyjny artykułu o hobby i na pewno podzielę się tym ze znajomymi..

EdwardZając
EdwardZając
13 dni temu

Ten artykuł o edukacji naprawdę otworzył mi oczy i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Ten dogłębny artykuł o kultury naprawdę zrobił na mnie wrażenie i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., To było bardzo profesjonalny czytać o nauki i zawsze polecam Twoją stronę., To profesjonalny omówienie nauki naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Nie mogłem przestać czytać tego dogłębny artykułu o kultury i czekam na kolejne posty..

TomaszSikora
TomaszSikora
13 dni temu

Ten artykuł o kultury naprawdę otworzył mi oczy i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Twoja analiza zdrowia jest naprawdę wspaniały i zawsze polecam Twoją stronę., To było bardzo unikalny czytać o technologii i na pewno będę wracał po więcej., Zawsze doceniam, gdy mogę nauczyć się czegoś nowego o technologii i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Jestem wdzięczny za Twoje pomocny spojrzenie na edukacji i na pewno będę wracał po więcej..

PiotrMewa
PiotrMewa
11 dni temu

Jestem zafascynowany możliwościami, które oferują kultury i na pewno będę wracać po więcej., Ten artykuł o edukacji naprawdę zrobił na mnie wrażenie i zawsze polecam Twoją stronę., Twoje spojrzenie na edukację jest naprawdę fascynujący i na pewno będę wracał po więcej., Uwielbiam przeczytaj Twoje posty na temat podróży i podaj je w kolejnych artykułach., Twoja pasja sztuki naprawdę przebija się przez dziesięć prześlij i na pewno będę wracać po więcej..

CezaryMaj
CezaryMaj
10 dni temu

Jestem zafascynowany możliwościami, jakie oferuje rozwoju osobistego i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Dziękuję za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat sztuki i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., To było bardzo ciekawy czytać o nauki i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., To informacyjny omówienie technologii naprawdę pomogło mi zrozumieć temat i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły., Nie mogłem przestać czytać tego unikalny artykułu o rozwoju osobistego i z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły..