jak usunąć naklejki z szyby okiennej

Baza Wiedzy

Znaleziony temat: jak usunąć naklejki z szyby okiennej

Jak usunąć naklejki z szyby okiennej

Metoda 1: Z użyciem gorącej wody

Jednym ze sposobów na usunięcie naklejek z szyby okiennej jest użycie gorącej wody. Wystarczy namoczyć ręcznik w gorącej wodzie i przyłożyć go do naklejki na kilka minut. Po upływie tego czasu, delikatnie zacznij oderwać naklejkę od szyby. Powinna ona odrywać się łatwo i bez pozostawiania kleju.

Metoda 2: Z użyciem octanu

Kolejną skuteczną metodą jest użycie octanu. Należy nasączyć wacik octanem i delikatnie przetrzeć nim naklejkę. Po chwili odczekania, naklejka powinna łatwo oderwać się od szyby. Pamiętaj jednak, aby zachować ostrożność i unikać dostania octanu na inne części samochodu.

Metoda 3: Z użyciem suszarki do włosów

Inny sposób na usunięcie naklejek z szyby okiennej to użycie suszarki do włosów. Wystarczy skierować ciepłe powietrze na naklejkę przez kilka minut, a następnie delikatnie oderwać ją od szyby. Ciepło powinno rozluźnić klej i ułatwić usunięcie naklejki.

Metoda 4: Z użyciem octanu

Ostatnią metodą, którą możesz wypróbować, jest użycie octanu. Należy nasączyć wacik octanem i delikatnie przetrzeć nim naklejkę. Po chwili odczekania, naklejka powinna łatwo oderwać się od szyby. Pamiętaj jednak, aby zachować ostrożność i unikać dostania octanu na inne części samochodu.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jak usunąć naklejki z szyby okiennej

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments