Fotowoltaika dla firm - oszczędzaj z energią słoneczną!

Fotowoltaika dla firm – oszczędzaj z energią słoneczną!

Warto przeczytać

Wraz z rosnącymi cenami mediów i znacznym spadkiem kosztów zakupu i instalacji systemów fotowoltaicznych, energia słoneczna stała się zrównoważoną i opłacalną alternatywą energetyczną dla właścicieli firm.

Oszczędność kosztów energii

Zrównoważony rozwój i możliwości promowania siebie jako firmę, która stawia na ekologię i odnawialną energię to ważne czynniki dla wielu przedsiębiorstw. Niemniej, głównym motorem większości firm jest obniżenie rachunków za energię elektryczną. Oszczędności z fotowoltaiki mogą być znaczne. Fotowoltaika dla firm stała się dobrą inwestycją. Okazuje się, że właściciel nieruchomości komercyjnej może obniżyć ogólne koszty energii nawet o 80% procent, stosując energię słoneczną.

Fotowoltaika dla firm – inwestycja się opłaca

Instalacja fotowoltaiczną, to darmowe źródło energii elektrycznej w perspektywie długoterminowej. Firmy, które zainwestowały w fotowoltaikę spłacają koszty zakupu i instalacji paneli słonecznych w ciągu od 3 do 7 lat. Prawdziwa korzyść z przejścia na energię słoneczną zaczyna się po tym okresie, ponieważ firmy mogą korzystać z darmowych dostaw energii elektrycznej przez 25 do 35 lat, czyli przez cały okres eksploatacji układu słonecznego. Instalowanie systemów słonecznych jest zatem bardzo opłacalne. Systemy fotowoltaiczne objęte są długimi gwarancjami.

Niezawodna i bezobsługowa energia

Systemy energii słonecznej wymagają niewielkiej konserwacji. Kiedy się nad tym zastanowić, instalacja fotowoltaiczną nie posiada ruchomych części. Unikając nieodnawialnych źródeł energii, firmy mogą także tworzyć wizerunek odpowiedzialny za środowisko i wspierać aspiracje biznesowe związane z ekologią.

Koszt energii słonecznej dla firm

Ceny paneli słonecznych są coraz niższe. Większość małych firm nie musi wydawać żadnych pieniędzy z góry, ponieważ większość dostawców systemów energii słonecznej oferuje elastyczne opcje, takie jak leasing, czy opłacalne pożyczki. Te elastyczne opcje inwestycyjne sprawiają, że prawie każdy może przejść na energię słoneczną.

Potrzebujesz wyceny fotowoltaiki? Skontaktuj się z Promika Solar.

www.promika-solar.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments