Foteliki marki Graco. Poznaj markę i popularne produkty

Foteliki marki Graco. Poznaj markę i popularne produkty

Artykuł miesiąca Warto przeczytać

Foteliki marki Graco. Poznaj markę i popularne produkty

Kiedy wybieramy fotelik samochodowy dla dziecka, zawsze priorytetem jest bezpieczeństwo. Musimy mieć pewność, że podczas podróży maluchowi nic się nie stanie, nawet w trakcie nieprzyjemnego zdarzenia na drodze. Dlatego też trzeba sięgać po produkty certyfikowane i sprawdzone jak te, które proponuje firma Graco.

Jeżeli posiadamy auto, to fotelik samochodowy jest jednym z podstawowych przedmiotów, które musimy kupić, kiedy mamy lub spodziewamy się dziecka. Przeglądając poszczególne modele, patrzmy na to, czy gwarantują bezpieczeństwo, czy będą wygodne dla dziecka i dla nas, a na koniec spójrzmy na design. Foteliki Graco spełniają wszystkie te wymagania, dlatego warto na nie zerknąć w pierwszej kolejności.

Kilka słów o producencie

Graco jest firmą o światowej renomie, która wypuszcza na rynek artykuły dla dzieci od przeszło 60 lat. Doświadczenie, wiedza, otwarcie na nowe technologie i podążanie za trendami widać w każdym z produktów. Producent nieustannie testuje i udoskonala swoje foteliki, dzięki czemu mamy pewność, że nasza pociecha ma doskonałe zabezpieczenie podczas każdej podróży. W zależności od modelu z fotelików marki Graco można korzystać od urodzenia aż do 12 lat. Przyjrzyjmy się propozycjom dla dzieci w różnym wieku.

Fotelik Graco Slimfit

Propozycja dla dzieci od urodzenia aż do 36 kg. Do momentu aż maluch przekroczy wagę 18 kg, można go wozić tyłem do kierunku jazdy. Ten model fotelika sprawdzi się  zarówno dla niemowlaka, jak i dziecka szkolnego. Ma wzmocnioną stalową ramę, piankę EPS pochłaniającą siłę podczas ewentualnego zderzenia, co w połączeniu z True Shied – technologią ochrony bocznej – daje pełnię bezpieczeństwa. Fotelik przypina się pasami samochodowymi i ma 5-punktowe pasy bezpieczeństwa.

Fotelik Jane Ikonic 2 i-Size

To interesujący fotelik dla rodziców dzieci od 9. miesiąca do 3-4 lat. Montuje się go na Isofix, a obrotowa baza znacząco zwiększa komfort użytkowania. Fotelik można ustawiać przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Jego tapicerka jest z oddychającego materiału, co ma szczególne znaczenie latem. Zagłówek można regulować w pięciu wysokościach, regulowane jest także oparcie, przez co fotelik można dopasować do potrzeb dziecka. Na bezpieczeństwo wpływają także 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Dzięki miękkiej wkładce fotelik będzie wygodny dla niemowlaków.

Fotelik Jane I-Quartz

Jeżeli szukamy czegoś dla starszaka, to spójrzmy na model Jane I-Quartz. Ten fotelik powstał dla rodziców dzieci ważących między 15 a 36 kg, co oznacza, że korzystać z niego można mniej więcej od 3 do 12 lat. Fotelik możemy zamontować poprzez wykorzystanie pasów samochodowych albo systemu Isofix. Ustawiamy go przodem do kierunku jazdy. Zagłówek i oparcie pozwalają na ustawienie fotelika nawet w 11 różnych pozycjach. Ponadto jest system regulacji oparcia. Pozwala to łatwo dopasować fotelik do dziecka w różnym wieku. Pokrowiec można zdjąć i wyprać, a sama tapicerka jest z materiału odpornego na zabrudzenia.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments