do not disturb auto reply ideas

Baza Wiedzy

Znaleziony temat: do not disturb auto reply ideas

Jak stworzyć unikalną wiadomość automatyczną „Nie przeszkadzać” dla Twojego samochodu?

Często zdarza się, że nie możemy odebrać telefonu, gdy prowadzimy samochód lub jesteśmy zajęci innymi rzeczami. W takiej sytuacji warto skorzystać z funkcji „Nie przeszkadzać” na swoim telefonie. Jest to automatyczna wiadomość, która informuje rozmówcę, że nie możemy odebrać telefonu i odpowiemy na wiadomość później. Jak jednak stworzyć unikalną wiadomość automatyczną dla swojego samochodu? Oto kilka pomysłów:

1. „Właśnie prowadzę swojego BMW i nie mogę odebrać telefonu. Odpowiem na Twoją wiadomość, jak tylko będę miał na to czas.”

2. „Jestem teraz za kierownicą mojego Mercedesa i nie mogę odebrać telefonu. Odpowiem na Twoją wiadomość, jak tylko będę miał wolną chwilę.”

3. „Aktualnie jestem w drodze do pracy swoim Volkswagenem i nie mogę odebrać telefonu. Odpowiem na Twoją wiadomość, jak tylko będę miał możliwość.”

4. „Jestem teraz za kierownicą mojego Toyoty i nie mogę odebrać telefonu. Odpowiem na Twoją wiadomość, jak tylko będę miał czas.”

5. „Właśnie prowadzę swoje auto i nie mogę odebrać telefonu. Odpowiem na Twoją wiadomość, jak tylko będę miał na to okazję.”

6. „Jestem teraz za kierownicą mojego samochodu i nie mogę odebrać telefonu. Odpowiem na Twoją wiadomość, jak tylko będę miał wolną chwilę.”

7. „Aktualnie jestem w drodze swoim autem i nie mogę odebrać telefonu. Odpowiem na Twoją wiadomość, jak tylko będę miał możliwość.”

8. „Właśnie prowadzę swojego Kubice i nie mogę odebrać telefonu. Odpowiem na Twoją wiadomość, jak tylko będę miał czas.”

9. „Jestem teraz za kierownicą mojego samochodu i nie mogę odebrać telefonu. Odpowiem na Twoją wiadomość, jak tylko będę miał na to okazję.”

10. „Aktualnie jestem w drodze swoim samochodem i nie mogę odebrać telefonu. Odpowiem na Twoją wiadomość, jak tylko będę miał wolną chwilę.”

Jak widać, możliwości jest wiele. Można też dodać coś od siebie, na przykład ulubioną piosenkę lub cytaty z filmów. Ważne, aby wiadomość była krótka, zwięzła i informowała rozmówcę, że nie możemy odebrać telefonu, ale odpowiemy na wiadomość później.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: do not disturb auto reply ideas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments