do bmw x5 have 3rd row

Baza Wiedzy

Znaleziony temat: do bmw x5 have 3rd row

Czy BMW X5 ma trzeci rząd siedzeń?

BMW X5 to luksusowy SUV, który cieszy się dużą popularnością wśród kierowców na całym świecie. Jednym z najczęściej zadawanych pytań dotyczących tego modelu jest to, czy BMW X5 ma trzeci rząd siedzeń. Odpowiedź na to pytanie jest dość skomplikowana i zależy od konkretnej wersji samochodu.

Wersje BMW X5, które mają trzeci rząd siedzeń

W BMW X5 trzeci rząd siedzeń był dostępny w latach 2007-2013 w wersji E70. Jednak nie był on standardowym wyposażeniem, a opcją dodatkową. Trzeci rząd siedzeń był oferowany tylko w wersjach z silnikami benzynowymi o pojemności 4,8 litra oraz z silnikami diesla o pojemności 3,0 litra. Wersje z silnikami benzynowymi o pojemności 3,0 litra oraz z silnikami diesla o pojemności 4,0 litra nie były wyposażone w trzeci rząd siedzeń.

Wersje BMW X5, które nie mają trzeciego rzędu siedzeń

Wersje BMW X5, które nie mają trzeciego rzędu siedzeń, to przede wszystkim modele z lat 2014-2021 (F15 i G05). Jednak w niektórych krajach, takich jak Indie czy Chiny, BMW oferuje wersje z trzecim rzędem siedzeń. W Europie trzeci rząd siedzeń jest dostępny tylko w większym SUV-ie BMW X7.

Podsumowanie

BMW X5 to samochód, który może mieć trzeci rząd siedzeń, ale tylko w niektórych wersjach. Jeśli zależy nam na trzecim rzędzie siedzeń, warto poszukać wersji z lat 2007-2013. Jednak jeśli potrzebujemy większej ilości miejsc, lepiej zainteresować się modelem BMW X7.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: do bmw x5 have 3rd row

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments