Czym okryć dziecko wiosną i latem?

Czym okryć dziecko wiosną i latem?

Warto przeczytać

Wprowadzenie

  1. Otulacz z tkaniny bambusowej.
  2. Z jakiego materiału wybrać kocyk?
  3. Tekstylia z tkaniny bambusowej właściwości.
  4. Korzyści z posiadania tekstyliów z tkaniny bambusowej.

Tekstylia dedykowane dla dzieci zawsze powinny mieć najwyższą jakość. Te, które są wykonane z tkaniny bambusowej, spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających rodziców.

Otulacz z tkaniny bambusowej

Otulacze to stosunkowo cienkie kocyki o dużych rozmiarach, których rodzice używają do otulania i okrywania dziecka. Kilka lat temu specjaliści od wychowania zwrócili uwagę na to, że noworodki i niemowlęta lubią, kiedy ich ciało jest mocno owinięte przyjemną w dotyku tkaniną. Uspokajają się wtedy i czują bezpiecznie. To właśnie z myślą o takim otulaniu dziecka zostały stworzone bambusowe otulacze. Są one hitem na całym świecie i chętnie korzystają z nich rodzice bez względu na szerokość geograficzną, w której żyją. Bambusowe otulacze, w piękne wzory dedykowane zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek, to jeden z prawdziwych must have w wyprawce dla każdego maluszka. Znajdziesz je u rodzimego producenta na stronie https://koalahm.com/okrycia-i-kocyki-dla-dzieci/otulacze-bambusowe. Warto kupić dwa lub trzy tego typu otulacze, których można używać już pierwszych dni życia dziecka. Otulacze z łatwością dostosowują się do kształtu ciała, są miękkie i plastyczne. Z powodzeniem zastąpią ręczniczek, ponieważ tkanina bambusowa charakteryzuje się tym, że doskonale absorbuje wodę ze skóry dziecka.

Z jakiego materiału wybrać kocyk?

Kolejna rzecz z tkaniny bambusowej, która sprawdzi się w domu, w którym zamieszkał dzidziuś, to kocyk bambusowy. Kocyki, w odróżnieniu od otulaczy, charakteryzują się tym, że są grubsze i cieplejsze. Dlatego też sprawdzają się na przykład jako okrycie na noc do łóżeczka, a także do wózka. Ponownie doskonałe właściwości tkaniny bambusowej sprawiają, że dziecku nie jest ani zbyt gorąco, ani za chłodno. Tekstylia do okrywania maluszka, które są wykonane z tkanin naturalnych, wspierających termoregulacja organizmu, to najlepsza inwestycja. Takie kocyki znajdziesz u polskiego producenta, który specjalizuje się w tekstyliach z tkaniny bambusowej. Sprawdziliśmy ich kocyki i są rewelacyjne! Znajdziesz je tutaj https://koalahm.com/okrycia-i-kocyki-dla-dzieci/kocyk-bambusowy-dziany

Czym okryć dziecko wiosną i latem?

Tekstylia z tkaniny bambusowej i ich właściwości

Jakie właściwości ma tkanina bambusowa, że cieszy się tak dużą popularnością oraz zaufaniem nie tylko wśród rodziców, ale też specjalistów? Warto wspomnieć między innymi o tym, że jest hipoalergiczna, a zatem odpowiednia nawet dla tych dzieci, które mają skórę niezwykle wrażliwą i delikatną. Kocyki i otulacze z tkaniny bambusowej są bardzo miękkie, miłe w dotyku, nie powodują otarć. Poza tym są przewiewne i przepuszczają powietrze. To szczególnie istotne ze względu na bezpieczeństwo. Nawet, jeżeli maluszek nakryje się otulaczem lub kocykiem aż po sam nosek, wciąż będzie mógł oddychać. Niestety tekstylia ze sztucznych tkanin, takich jak na przykład poliester, które często jest wykorzystywany do produkcji kocyków dla najmłodszych, nie jest już tak bezpieczny.

Czym okryć dziecko wiosną i latem?

Korzyści z posiadania tekstyliów z tkaniny bambusowej

Tekstylia z tkaniny bambusowej wspaniale się starzeją. Można je wielokrotnie prać, stają się wtedy po prostu jeszcze delikatniejsze i milsze w dotyku. To rzeczy na lata, z których często korzysta się przy drugim lub trzecim dziecku. To inwestycja w wyprawkę dziecka, która naprawdę się opłaca.

Autor: Piotr Szostakiewicz

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments