Czym kierować się przy wyborze dystrybutora wody do biura?

Czym kierować się przy wyborze dystrybutora wody do biura?

Warto przeczytać

Chcesz poprawić koncentrację wśród pracowników, a może po prostu zależy Ci na dbaniu o ich komfort? W takim razie powinieneś zapewnić im stały dostęp do pitnej wody. Wiele firm decyduje się na dystrybutory wody do biura, ponieważ są łatwe w obsłudze, ekonomiczne i ekologiczne. Podpowiadamy Ci, jak wybrać model dopasowany do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

5 zasad wyboru dystrybutora wody do biura

Rodzaj dostosowany do przestrzeni

Zwróć uwagę na to, w jakim miejscu ma stanąć dystrybutor wody, ponieważ ma to ogromny wpływ na to, jaki rodzaj tego urządzenia sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku. Do dyspozycji masz różne opcje, a wśród najpopularniejszych są nablatowe wersje, ponieważ można je bez problemów umieścić w pomieszczeniu socjalnym, części biurowej lub kuchni pracowniczej. Ciekawym rozwiązaniem jest też nowoczesny wolnostojący model.

Możliwość napicia się ulubionej wody

Koniecznie sprawdź, jakie funkcje oferuje dystrybutor wody do biura. Najlepiej, żeby był na tyle wszechstronny, że każdy pracownik będzie mógł wybrać ulubiony rodzaj wody. Wśród najpopularniejszych opcji jest woda gazowana i niegazowana. Bardzo przydatna jest też funkcja nalewania ciepłej bądź zimnej wody, ponieważ skutecznie zastępuje to czajnik – umożliwia zrobienie, kawy, herbaty czy innego gorącego napoju.

Model ułatwiający oszczędność

Na pewno zależy Ci na tym, żeby dystrybutor wody był opłacalną inwestycją dla Twojej firmy. Dlatego wybierz urządzenie, które jest bezpośrednio podłączone do przyłączy z wodą. Tym samym nie musisz dodatkowo kupować butli z wodą, co generowałoby dodatkowe koszty. Sprawia to także, że dystrybutor jest ekonomiczny i ekologiczny.

Możliwość przetestowania dystrybutora

Nie jesteś przekonany, czy dystrybutor wody sprawdzi się w Twoim biurze? Zatem wybierz firmę, która umożliwia przetestowanie modelu, który Cię interesuje. W ten sposób przekonasz się, czy dane rozwiązanie faktycznie jest tak praktyczne, wygodne w użytkowaniu i dostosowane do wymagań Twoich pracowników. Poza tym możesz porównać kilka opcji i zdecydować się na najlepiej dopasowany model.

Trwała i prosta w utrzymaniu czystości obudowa

Zawsze zwracaj uwagę na jakość urządzenia, które chcesz przeznaczyć do firmowego użytku. Dzięki temu wiesz, że będziesz korzystać z niego przez długi czas – nawet gdy jest poddawany sporej eksploatacji. Doskonale sprawdzają się wersje wykonane ze szkła hartowanego w połączeniu ze stalą nierdzewną. Takie materiały nie tylko dobrze się prezentują, ale są też bardzo higieniczne i łatwe do czyszczenia.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments