BetBooster w STS, czyli sztuczna inteligencja w służbie gracza

BetBooster w STS, czyli sztuczna inteligencja w służbie gracza

Promocja i Reklama

STS – lider rynku zakładów bukmacherskich w Polsce – znów przeciera szlaki i jako pierwsza firma w kraju oraz nieliczna na świecie – wprowadza do swojej oferty kolejną innowację o nazwie BetBooster! Funkcjonalny BetBooster, w oparciu o obszerną bazę statystyk, „podpowiada” graczowi zakłady, zbieżne z pewną tendencją, charakterystycznej dla obu drużyn/zawodników. Co ciekawe, wskazywane przez BetBooster’a najbardziej prawdopodobne typy, na podstawie danych historycznych – wcale nie muszą być zbieżne z oceną samego bukmachera, wyrażoną w niskiej wartości kursu.

Zadaniem BetBooster’a jest wsparcie informacyjne dla typera, z którego może, ale nie musi on skorzystać. Jeśli sugestia BetBooster’a zainteresuje obstawiającego, nie musi on poszukiwać danego zakładu w czeluściach rynków, ponieważ pojawia się on wraz z informacją.

Czym w praktyce jest BetBooster?

Okazuje się, że najlepsze bonusy bukmacherskie na rynku – to nie jedyna domena niebiesko-pomarańczowej firmy, bowiem STS staje się pionierem we wdrażaniu nowych technologii użytkowych. Widżet BetBooster jest przykładem rozwiązania opartego na algorytmie, wykorzystującym mechanizm machine learning, kojarzony z obszarem sztucznej inteligencji. Nowe technologie szturmem wkraczają w kolejne obszary naszej codziennej aktywności i z pewnością na stałe zadomowią się też w bukmacherce.

Obsługa funkcji, jakie oferuje BetBooster – jest bardzo intuicyjna i w żaden sposób nie zaburza oraz nie utrudnia tradycyjnych form tworzenia kuponu. Po wybraniu interesującego spotkania, opcja BetBooster wyświetla dodatkowe interaktywne okienka, które zawierają cenne informacje dla gracza – na podstawie przetworzonych danych statystycznych.

Dzięki tej funkcji, gracz może dowiedzieć się m. in. o serii meczów bez strzelonej przez drużynę bramki, paśmie remisów czy serii pojedynków pomiędzy zespołami, w których zdobyły one minimum 3 gole. Jednocześnie, BetBooster udostępnia aktywny button, za pośrednictwem którego od razu można przenieść dany zakład na kupon. „Podpowiedzi” i sugestie udzielane przez BetBooster, pomagają graczowi w podjęciu optymalnej decyzji, ponieważ ukazują pewien charakterystyczny dla drużyny/zawodnika trend historyczny.

Jakie dyscypliny obsługuje BetBooster w STS?

W obecnym momencie BetBooster w STS funkcjonuje w obrębie piłki nożnej i tenisa ziemnego. W zakresie rywalizacji na korcie, innowacyjne narzędzie informuje np. serii kolejnych przegranych danego tenisisty bez żadnej zdobyczy setowej. Automatycznie, wraz z taką informacją, BetBooster wyświetla przycisk z aktywnym kursem na zakład dotyczący porażki zawodnika w stosunku 0-2. Największy legalny bukmacher w naszym kraju, planuje niebawem znacząco poszerzyć ofertę z opcją BetBooster dla kilkunastu kolejnych dyscyplin sportowych!

Co jeszcze warto wiedzieć o BetBooster?

Najlepszy bukmacher – STS, posiada wyłączność w zakresie udostępniania tej technologii w serwisach oferujących zakłady sportowe online na terenie Polski. Aktualnie, widżet BetBooster działa na tradycyjnej stronie internetowej STS, ale już wkrótce – funkcjonalność ta obejmie wszystkie pozostałe platformy bukmacherskie. BetBooster dostępny będzie dla mobilnej wersji strony oraz dla użytkowników aplikacji na smartfony – zarówno dla systemu iOS, jak i Android.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments